Sharp GX-BT60 – przenośny głośnik bluetooth na wakacyjne wycieczki

Co prawda pogoda nadal płata figle i jest kapryśna, jednak robi się coraz cieplej. Dni są coraz dłuższe, a my spędzamy coraz więcej czasu na zewnątrz. Aby umilić aktywność na świeżym powietrzu, warto zaopatrzyć się w przenośny głośnik bluetooth. Na przykład Sharp GX-BT60.

Prezentowany model jest przede wszystkim wodoodporny i pyłoszczelny. To za sprawą certyfikatu IP67. Model ten, co widać na zdjęciu posiada praktyczną rączkę, która ułatwi przenoszenie. Producent sugeruje, że bateria o pojemności 1800 mAh gwarantuje do trzynastu godzin pracy. Oczywiście, jak to zawsze bywa, wszystko zależy od np. poziomu głośności itd. Fajnie wypada tzw. tryb duo, który pozwala na sparowanie dwóch takich samych głośników, aby uzyskać dźwięk stereo, który finalnie będzie, po prostu głośniejszy. Z tego, co mi wiadomo, przetwornik 45 mm oferuje 6 W RMS. Całkiem znośnie jak na głośnik o rozmiarze 10 x 10 x 4,4 cm.

Sharp GX-BT60 - przenośny głośnik bluetooth na wakacyjne wycieczki
Sharp GX-BT60 - przenośny głośnik bluetooth na wakacyjne wycieczki

Sharp GX-BT60 – przenośny głośnik bluetooth

Atutem prezentowanego modelu jest jego rozmiar. Może zmieścić się w kieszeni. Sharp informuje, że za sprawą pasywnego radiatora basów możemy uzyskać mocne brzmienie. Czy faktycznie tak jest? Tego nie wiem, wypadałoby to sprawdzić. Ten przenośny głośnik bluetooth ładujemy za pomocą portu microUSB. Za pomocą przycisków umieszczonych na obudowie, możemy na przykład regulować głośność lub zatrzymywać muzykę. Jeśli nie chcemy korzystać z dźwięku bezprzewodowego (Bluetooth w wersji 5.0), zawsze możemy do Sharp GX-BT60 podpiąć źródło dźwięku za pomocą przewodu miniJack 3,5mm, gdyż głośnik posiada port AUX.

Reklama

Wygląd? Kwestia gustu. Raczej uniwersalny. Na górze siatka, na dole błyszczący plastik. Przenośny głośnik bluetooth firmy Sharp dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: niebieskim i czarnym. Cena w popularnych sieciach sklepów oscyluje w granicach 120 zł.

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii nowe technologie.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama