Po ostatniej premierze akcesoriów dla graczy z serii Aurora, Logitech proponuje coś dla fanów prostoty — Logitech Signature K650. Jest to klawiatura z przeznaczeniem głównie biurowym o prostym i stonowanym wyglądzie.

Co oferuje nowa klawiatura?

Logitech Signature K650
Signature K650, czyli nowa klawiatura od Logitech

Logitech Signature K650 to przede wszystkim komfort, dzięki zastosowaniu miękkiej podkładki pod nadgarstki. Producent chwali się także czasem pracy wynoszącym nawet 36 miesięcy oraz zastosowaniem łączności bezprzewodowej z wykorzystaniem Bluetooth i łącza 2.4 GHz. Model kompatybilny jest ze wszystkimi najpopularniejszymi systemami operacyjnymi, w tym mobilnymi, jak Android czy iOS/iPadOS, a nawet ChromeOS.

Logitech Signature K650
Signature K650, czyli nowa klawiatura od Logitech

Na pokładzie znalazły się dodatkowe przyciski funkcyjne umożliwiające między innymi zrzut ekranu czy zarządzenie mikrofonem. Co ważne, Logitech do produkcji tego modelu wykorzystał plastik pochodzący w dużej części z recyklingu, by ograniczyć wpływ na środowisko.

Zobacz również: Logitech i Tencent stworzą przenośną konsolę do gier

Dostępność i ceny

Klawiatura będzie dostępna w dwóch kolorach: czarnym i białym. Cena w obu przypadkach ma wynieść 239 złotych. Sprzedaż ruszy jeszcze w tym miesiącu.