reprezentacja polski szalik, Polska vs Albania. Czy to może się udać? Bez tego nie mamy szans; Skład na Albanię! Santos się ugiął, są zmiany!
148
Views

Mecz z Albanią ma być odkupieniem win za porażkę z Czechami w Pradze. Fernando Santos wprowadził zmiany, które mają zagwarantować nam trzy punkty. Oto skład na Albanię. Czy będzie lepiej niż w piątkowy wieczór?

Fernando Santos wprowadza kluczowe zmiany

Po blamażu w Pradze Fernando Santos niejednokrotnie drapał się po głowie z myślą, co poszło nie tak i dlaczego reprezentacja Polski straciła pierwszego gola w 27 sekundzie meczu, a kolejnego już kilkanaście sekund później. Mecz z Czechami obnażył wszystko, co się dało, a najbardziej brak chęci wyjścia do piłki. Piotr Zieliński dwoi się i troił, ale nie udało mu się uruchomić kolegów.

SZOK! Były trener Portugalii przejmie Polaków?!; Skład na Albanię! Santos się ugiął, są zmiany!
Polscy kibice mają nadzieje, że dzisiejszy mecz potoczy się po ich myśli. Tak samo jak Fernando Santos. Fot. Wikipedia

Przeczytaj także: Tak źle nie było od pół dekady. A dziś może być jeszcze gorzej!

Dlatego też skład na Albanię będzie inny i Fernando Santos wie, że druga porażka z rzędu w eliminacjach Mistrzostw Europy 2024 jest czymś niedopuszczalnym. Kibice nawet nie chcą myśleć o takim obrocie spraw. Skład na Albanię został zmieniony i wszyscy wierzą w to, że dziś Polska zgarnie trzy punkty.

Skład na Albanię. Tak zagramy o trzy punkty.

Skład na Albanię! Santos się ugiął, są zmiany!
Skład na Albanię! Santos się ugiął, są zmiany!

Źródło: Łączy nas piłka

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.