reprezentacja polski szalik, Polska vs Albania. Czy to może się udać? Bez tego nie mamy szans; Skład na Albanię! Santos się ugiął, są zmiany!
99
Views

Już dziś reprezentacja Polski rozegra swój pierwszy mecz w ramach eliminacji do Euro 2024. Będzie to też pierwsze spotkanie pod wodzą nowego trenera, Fernando Santosa. Oto skład Polaków na Czechy. Czym zaskoczył selekcjoner?

Fernando Santos rozpoczyna swoją pracę

Mecz Polski z Czechami jest ważny z dwóch powodów. Pierwszy jest taki, że rozpoczynamy eliminacje do Mistrzostw Europy 2024, które odbędą się w Niemczech. Dobrze byłoby zacząć je z wysokiego “C” i zainkasować trzy punkty. Łatwo nie będzie, ponieważ jest to mecz wyjazdowy.

Fernando Santos od razu zrobi to, czego Sousa nie zrobił!
Fernando Santos rozpoczyna swoją przygodę z reprezentacją Polski! Źródło: TVP Sport

Przeczytaj także: Czechy vs Polska. Trudne zadanie Polaków stało się jeszcze trudniejsze!

Kolejnym powodem jest fakt, że będzie to pierwsze spotkanie pod wodzą nowego selekcjonera reprezentacji Polski, Fernando Santosa. Portugalczyk, po przegranym ćwierćfinale z Maroko, trener zrezygnował z posady reprezentacji swojego kraju. Wszyscy kibice Polski mają nadzieje, że kadra będzie grała zdecydowanie lepiej niż na MŚ. Oto skład Polaków na Czechy!

Skład Polaków na Czechy. Santos odkrył karty

Skład Polaków na Czechy. Czym zaskoczył Santos?
Skład Polaków na Czechy. Czym zaskoczył Santos?

Źródło: Łączy nas piłka

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.