Już o 18:00 na stadionie we Wrocławiu reprezentacja Polski zmierzy się z Walią w ramach pierwszej kolejki Ligi Narodów. Będzie to dopiero trzecie spotkanie pod wodzą Czesława Michniewicza. Jak będzie prezentował się skład Polski na mecz z Walią?

Piękny początek Czesława Michniewicza z reprezentacją

Czesław Michniewicz swoją przygodę z rolą selekcjonera reprezentacji Polski rozpoczął bardzo dobrze. W pierwszy spotkaniu przeciwko Szkotom, na wyjeździe, jego drużynie udało się zremisować, choć nie obyło się bez strat kadrowych. Kilkoro zawodników podczas tego spotkania doznało kontuzji. Był to niezwykle ważny mecz w kontekście kolejnego pojedynku, którym było spotkanie ze Szwecją.

Szwecja była naszym przeciwnikiem w finale baraży do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Mecz ten zakończył się dwubramkowym zwycięstwem Biało-Czerwonych. Awans na tak dużą imprezę w swoim drugim meczu można określić, jako bardzo pozytywne zaskoczenie. Teraz jednak przyszła pora na sprawdzenie się w Lidze Narodów. Jaki będzie skład Polski na mecz z Walią?

Skład Polski na mecz z Walią. Oto jedenastka naszej drużyny.

Mecz Polska – Walia rozpocznie się o 18:00 i zostanie rozegrany na Tarczyński Arena we Wrocławiu. Oto skład Polski na mecz z Walią, który rozpoczyna trzecią edycję Ligi Narodów.

Przeczytaj także: Polska – Walia. Gdzie oglądać mecz za darmo?

Skład Polski na mecz z Walią. Jak zagramy w Lidze Narodów?

Źródło i zdjęcie: Twitter ŁNP