Specyfikacja Samsung Galaxy S23 Ultra w sieci! Czego oczekiwać?

Premiera najnowszych flagowców południowokoreańskiego producenta nastąpi prawdopodobnie w lutym. W sieci pojawiła się już specyfikacja Samsung Galaxy S23 Ultra. Czego spodziewać się po flagowcu?

Premiera nowej serii Galaxy S w lutym

Nowa seria flagowców z rodziny Galaxy S pojawi się prawdopodobnie w lutym przyszłego roku. Telefony są zagadką, chociaż zdaje się, że leakerzy powoli ją odkrywają. Specyfikacja Samsung Galaxy S23 Ultra wyciekła do sieci, dzięki czemu możemy sprawdzić, w co będzie wyposażony najnowszy flagowiec południowokoreańskiego producenta!

Przeczytaj także: Ile będzie kosztował iPhone 15? Przewidywania przerażają!

Reklama

Dostawcą najnowszych informacji na temat szczegółów Samsunga Galaxy S23 Ultra jest chińska agencja certyfikacji TENNA. Już wcześniej dowiedzieliśmy się, że koreański producent rezygnuje z autorskich jednostek Exynos i we flagowcach montowane będą jedynie najmocniejsze CPU od Qualcomm.

Specyfikacja Samsung Galaxy S23 Ultra zdradzona przez TENAA

Jak możemy dowiedzieć się wycieku informacji, specyfikacja Samsung Galaxy S23 Ultra będzie obejmować ekran 6,8-cala, który będzie w stanie wyświetlić obraz o rozdzielczości 3088 x 1440 pikseli w formacie 19.3:9. Waga urządzenia ma wynosić ok. 230 gramów. Duży wpływ na to ma m.in. bateria, której pojemność szacowana jest na 4855 mAh.

Sugeruje się, że Samsung Galaxy S23 Ultra będzie napędzany procesorem Snapdragon 8 Gen 2 i będzie dostępny w wersji z 8 lub 12 GB pamięci RAM. W kwestii dysku dostępne mają być warianty 256 GB, 512 GB i 1 TB. Mówi się, że smartfon zostanie wyposażony w obiektyw 200 Mpx o wielkości 1/1.3″ oraz teleobiektyw z zoomem optycznym 3x i 10x. Taki układ ma pozwolić na nagrywanie wideo w rozdzielczości 8K@30 Fps.

Specyfikacja Samsung Galaxy S23 Ultra w sieci! Czego oczekiwać?
Specyfikacja Samsung Galaxy S23 Ultra w sieci! Czego oczekiwać?

Źródło: GSMArena

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama