Sposób na YouTube w tle możesz mieć już na telefonie

Kto korzysta z aplikacji YouTube na pewno wie jak niekomfortową koniecznością jest pozostawienie włączonego ekranu podczas słuchania muzyki. Jeżeli zapytalibyśmy się gdziekolwiek jak się od tego uwolnić, to nie będzie trzeba długo czekać na odpowiedź. Jest na to rada w postaci aplikacji „Youtube Vanced”. To właśnie ona pozwala na odtwarzanie filmów z YouTube w tle, bądź małym okienku. Jest to alternatywa do subskrypcji premium, która wymaga od nas zapłacenia abonamentu w wysokości 24 zł miesięcznie.

YouTube w tle? Wcale nie musisz kupować subskrypcji

Co jeżeli na Twoim smartfonie może znajdować się znacznie prostszy sposób na odtworzenie utworów bez reklam w tle? Tajemnicą jest… VLC Player. W aplikacji mamy możliwość odtwarzania filmów z tego serwisu w tle, nawet przy wyłączonym ekranie oraz w okienku pop-up, tak jak oferuje to popularny Vanced. Z kluczową różnicą, że sposób powinien zadziałać każdemu. Vanced może mieć problemy z zalogowaniem się na niektórych urządzeniach.

Więc jak używać VLC jako nowego odtwarzacza? To bardzo proste! Wystarczy tylko udostępnić film z domyślnej aplikacji YouTube, oraz podczas odtwarzania filmiku wybrać opcję „Odtwórz jako dźwięk” – widać to na zrzucie ekranowym poniżej. Jeśli jednak chcemy oglądać materiał wideo wystarczy kliknąć w „pop-up player”. Dzięki temu będziemy mieli możliwość typowego odtwarzania YouTube w tle.

Sposób na YouTube w tle możesz mieć już na telefonie

Jak widać sposobów na odtwarzanie filmów z serwisu Youtube w tle jest co raz więcej. Jednak to nie wszystko. Trzeba pamiętać też, że w sklepie z aplikacjami krążą także inne rozwiązania oferujące podobne udogodnienie. Jednym z nich może być także Awesome Pop-up video który pochodzi z XDA.
Mam nadzieję, że udało się rozwiązać problem z odtwarzaniem YouTube w tle.

Z góry życzymy miłego słuchania!

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Przejechał Porsche 911 Turbo ponad milion kilometrów

Niektórzy są tak przywiązani do swoich aut, że pokonują...

Awans Polski. Co musi się stać, aby do tego doszło?

Już w środę reprezentacja Polski zagra swój ostatni i...

Infantino nazwany klaunem! Ostre słowa komentatora!

Gianni Infantino nie jest lubianą postacią w świecie piłkarskim....

Remake Red Dead Redemption na Unreal 5. Robi wrażenie!

Minęło dwanaście lat od premiery RDR na konsole PS3...


Cezary Maj
Cezary Majhttps://menworld.pl
Technologia to moje drugie oblicze, ta nowa jak i starsza. Poza tworzeniem treści zajmuję się również elektroniką, drukowaniem 3D, modowaniem swojego PCta oraz swój sprzęt audio zawsze trzymam na najlepszym możliwym poziomie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!