Sposób na YouTube w tle możesz mieć już na telefonie

Kto korzysta z aplikacji YouTube na pewno wie jak niekomfortową koniecznością jest pozostawienie włączonego ekranu podczas słuchania muzyki. Jeżeli zapytalibyśmy się gdziekolwiek jak się od tego uwolnić, to nie będzie trzeba długo czekać na odpowiedź. Jest na to rada w postaci aplikacji „Youtube Vanced”. To właśnie ona pozwala na odtwarzanie filmów z YouTube w tle, bądź małym okienku. Jest to alternatywa do subskrypcji premium, która wymaga od nas zapłacenia abonamentu w wysokości 24 zł miesięcznie.

YouTube w tle? Wcale nie musisz kupować subskrypcji

Co jeżeli na Twoim smartfonie może znajdować się znacznie prostszy sposób na odtworzenie utworów bez reklam w tle? Tajemnicą jest… VLC Player. W aplikacji mamy możliwość odtwarzania filmów z tego serwisu w tle, nawet przy wyłączonym ekranie oraz w okienku pop-up, tak jak oferuje to popularny Vanced. Z kluczową różnicą, że sposób powinien zadziałać każdemu. Vanced może mieć problemy z zalogowaniem się na niektórych urządzeniach.

Więc jak używać VLC jako nowego odtwarzacza? To bardzo proste! Wystarczy tylko udostępnić film z domyślnej aplikacji YouTube, oraz podczas odtwarzania filmiku wybrać opcję „Odtwórz jako dźwięk” – widać to na zrzucie ekranowym poniżej. Jeśli jednak chcemy oglądać materiał wideo wystarczy kliknąć w „pop-up player”. Dzięki temu będziemy mieli możliwość typowego odtwarzania YouTube w tle.

Reklama

Sposób na YouTube w tle możesz mieć już na telefonie

Jak widać sposobów na odtwarzanie filmów z serwisu Youtube w tle jest co raz więcej. Jednak to nie wszystko. Trzeba pamiętać też, że w sklepie z aplikacjami krążą także inne rozwiązania oferujące podobne udogodnienie. Jednym z nich może być także Awesome Pop-up video który pochodzi z XDA.
Mam nadzieję, że udało się rozwiązać problem z odtwarzaniem YouTube w tle.

Z góry życzymy miłego słuchania!

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama