124
Views

Spotify, czyli najpopularniejsza aplikacja do streamingu muzyki pozwala nam poznać wiele wspaniałych utworów przygotowanych przez nieznanych artystów. Ciekawą funkcją jest Spotify Blend. Dzięki tej opcji możemy tworzyć playlisty ze znajomymi, co sprawia, że łącząc ulubione piosenki możemy poznać te, które lubi nasz przyjaciel. Dotychczas mogliśmy łączyć się z jedną osobą. Od dziś funkcja ta umożliwia “mix” z 10 osobami!

Od jakiegoś czasu serwis Spotify umożliwia nam tworzenie playlist wspólnie ze znajomymi. Aplikacja łączy ulubione i (według mnie) najczęściej odtwarzane utwory i tworzy tak zwany mix. Dzięki niemu możemy poznać nowe ciekawe piosenki, które słuchali nasi najbliżsi. Spotify Blend od teraz umożliwia generowanie playlist nie tylko przez dwie, ale przez dziesięć osób! To oznacza, że mogą wyjść naprawdę ciekawe kompilacje.

Spotify Blend od teraz z 10 osobami! Miksuj muzykę

Spotify Blend od teraz z 10 osobami! Miksuj muzykę ze znajomymi lub ulubionymi artystami!

W sierpniu ubiegłego roku użytkownicy Spotify otrzymali dostęp do świetnej funkcji pozwalającej na tworzenie wspólnych playlist. Jak widać, technologia ta przypadła nam do gustu, ponieważ szwedzki serwis dodał dwie nowe opcje, które umożliwią nam dzielenie się muzyką nie tylko z przyjaciółmi, ale nawet z wieloma artystami!

Funkcja Blend każdego dnia aktualizuje listę piosenek, dlatego możemy być pewni, że mix nie znudzi się nam bardzo szybko. Pierwszą nowością wprowadzoną w Spotify Blend jest oczywiście możliwość tworzenia playlist nie z jedną, a z dziesięcioma osobami. Może to wyglądać naprawdę ciekawie. Szczególnie wtedy, gdy mocno różnimy się gustami muzycznymi.

Drugą nowością jest możliwość tworzenia mixów z wieloma artystami. Wśród nich znajdziemy takich muzyków jak  BTSCharli XCXKacey MusgravesLauvMegan Thee StallionMimi WebbTai VerdesXamã.

Oczywiście, możemy utworzonym Blendem dzielić się ze znajomymi. Wystarczy udostępnić go np. na Instagramie, Facebooku, Twitterze bądź Snapchacie.

Jak utworzyć playlistę Spotify Blend?

To bardzo proste. Wystarczy w zakładce wyszukiwania wpisać “Blend”. Następnie klikamy “kafelek” “Utwórz Blend”. Kolejna podstrona sugeruje nam by zaprosić znajomych, a może to być maksymalnie dziesięć osób. Jeśli ktoś przyjmie zaproszenie rozpocznie się generowanie mix’a, na podstawie naszych ulubionych utworów. Dobrej zabawy!

Kategoria artykułu
Muzyka · Nowe technologie
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.