Squid Game The Challenge – do wygrania ogromna suma pieniędzy!

Squid Game The Challenge będzie reality show, w którym do wygrania będzie ogromna suma pieniędzy. W produkcji weźmie udział 456 graczy z całego świata.

Squid Game The Challenge, czyli zawody w prawdziwym życiu

Serial Squid Game stał się ogromnym hitem. Produkcja z Korei Południowej biła rekord za rekordem, jeśli chodzi o oglądalność na platformie Netflix. Dlatego też serwis chce kuć żelazo, póki gorące i zapowiedział drugi sezon swojego hitu. To jednak nie wszystko, ponieważ powstanie też Squid Game The Challenge.

Przeczytaj także: Transmisje na żywo na Netflixie. Serwis pracuje nad wieloma nowymi funkcjami

Reklama

Squid Game The Challenge będzie reality show w prawdziwym życiu, w którym udział weźmie 456 graczy z całego świata. Oczywiście program nie będzie tak brutalny, jak serial, jednak do wygrania będzie naprawdę spora nagroda pieniężna. Show określane jest jako battle royale w prawdziwym życiu, w którym zawodnicy będą konkurować w przeróżnych wyzwaniach.

Największa nagroda w historii turnieju telewizyjnego

Wiceprezes Netflix, Brandon Riegg nie zdradził, co dokładnie będzie czekać uczestników. Plan teleturnieju jest jak na razie tajemnicą i nie wiemy, czego oczekiwać, jeśli chodzi o konkurencje. Wiemy natomiast, ile wyniesie główna nagroda, którą będzie mogła zdobyć ostatnia osoba, która ostanie się w turnieju.

Squid Game the challenge
Squid Game The Challenge - do wygrania ogromna suma pieniędzy!

W Squid Game The Challenge tak samo, jak w przypadku serialu, główną nagrodą będzie wynagrodzenie pieniężne. Zwycięzca zgarnie aż 4,56 miliona dolarów amerykańskich. Będzie to największa nagroda pieniężna przyznana za wygranie show telewizyjnego. Każdy może zgłaszać swoją kandydaturę do uczestnictwa w programie. Wszystko opisane jest pod tym linkiem.

Źródło: Squid Game/ opr. własne

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama