218
Views

Polacy powoli przygotowują się do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Kadra rozegra tam mecze z Meksykiem, Arabią Saudyjską i Argentyną. W sieci pojawiły się stroje reprezentacji Polski na MŚ 2022. Projekt wyciekł za sprawą portalu “Footy Headlines”.

Mundial w Katarze będzie rozgrywany na przełomie listopada i grudnia

W tym roku Mistrzostwa Świata 2022 rozgrywane będą w Katarze. Pora turnieju będzie jednak zupełnie inna niż zazwyczaj, ponieważ ze względu na klimat i wysokie temperatury, mecze będą rozgrywane na przełomie listopada i grudnia. Reprezentacja Polski wygrywając baraże ze Szwecją, zakwalifikowała się na turniej. Na tegorocznym mundialu zagramy w grupie C z Meksykiem, Arabią Saudyjską i Argentyną.

Przeczytaj także: Arek Milik strzelił gola i zaczął się chaos. Co się stało w meczu Juve – Salernitana?

Stroje reprezentacji Polski na MŚ 2022 to jednak z niewiadomych, która miała zostać odkryta w ciągu kilku następnych dni. Niestety, niespodziankę zepsuł portal “Footy Headlines”, który dotarł do projektów trykotów naszej kadry. Za przygotowanie naszych strojów odpowiedzialna jest oczywiście firma Nike, która przygotowała dwa komplety dla “Biało-Czerwonych”.

Wyciekły stroje reprezentacji Polski na MŚ 2022!

Stroje reprezentacji Polski na MŚ 2022 w Katarze miałby zostać oficjalnie zaprezentowane w ciągu kilku najbliższych dni, jednak portal “Footy Headlines” dotarł do nich zdecydowanie wcześniej. Firma Nike przygotowała dla naszej kadry dwa trykoty – biały, czyli domowy oraz czerwony, który będzie tym wyjazdowym.

Biały trykot naszej kadry na Mistrzostwa Świata 2022 prezentuje czysty design z czerwonym logo producenta oraz subtelny design na barkach i ramionach. Czerwona koszulka jest bardziej minimalistyczna i posiada biało czerwony kołnierzyk oraz takie samo wykończenie rękawków.

Źródło: Footy Headlines

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.