Suunto 9 Baro, czyli zegarek do ekstremalnych wypraw

Wyprawy czy trening w ekstremalnych warunkach wymagają od nas zaangażowania i samozaparcia. To samo tyczy się urządzeń, w której się wyposażamy. Suunto 9 Baro to zegarek, który pokazał, że nie boi się niczego. Wraz z fińskim snowboardzistą Antti Autti przemierzał tereny koła podbiegunowego w ramach tworzenia materiałów „Arctic Lines” i potwierdził, że da sobie radę w każdych warunkach. 

Arctic Lines pokazuje prawdziwe oblicza podbiegunowych terenów

„Arctic Lines” to cykl filmów, które Suunto przygotowało wraz z fińskim snowboardzistą Antti Auttim. Krótkie filmy dokumentowe przedstawiają prawdziwe oblicze terenów otaczających koło podbiegunowe. Autti to specjalista zajmujący się freeridową jazdną na snowbordzie. Na materiałach możemy zobaczyć jak pokonuje on 30 kultowych tras backcountry na północ od koła podbiegunowego. 

Kraje skandynawskie słyną z ekstremalnych warunków zimowych. To właśnie z tamtych terenów wywodzi się Antti Autti. Snowboardzista w akompaniamencie kamery odkrywa trasy z piękną scenerią pokonując je na desce snowboardowej. Artic Lines ukazuje piękno przyrody. W związku z czym na materiałach zobaczymy piękne zjawiska nocy polarnej, długich wędrówek wśród Skandynawski szczytów pokrytych białym puchem i w końcu ekstremalnych zjazdów na snowboardzie z samych ich szczytów. 

Reklama

Arctic Lines wspomagane przez markę Suunto

Wyprawy w ramach projektu „Arctic Lines” wspierają produkty marki Suunto. To właśnie dzięki niezawodnym funkcjom GPS urządzeń marki Antti Autti miał możliwość dokładnego planowania tras z poziomu aplikacji, sprawdzania alertów pogodowych, trendów barometrycznych oraz monitorowania danych dotyczących jego zdrowia. Wszystkie te parametry mieszą się w niewielkich i niezawodnych urządzeniach, które użytkownik nosi na swoim nadgarstku. Zegarki sportowe Suunto to wielkie możliwości w niewielkich rozmiarach! 

Wyprawa „Arctic Lines” potwierdza tylko, że zegarki marki Suunto sprawdzą się nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych, nawet tych Skandynawskich! 

Suunto 9 Baro sprosta każdemu wyzwaniu

Multisportowy zegarek Suunto 9 Baro wyposażono w nadajnik GPS. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o długich wędrówkach i ciężkich treningach w ekstremalnych warunkach. Suunto 9 Baro posiada wytrzymałą baterię oraz mechanizmy odporne na niskie temperatury. Pomiary dokonywane przez zegarek są niezwykle dokładne, co gwarantuje wysokie bezpieczeństwo i komfort podczas korzystania i pokonywania kolejnych tras. 

Suunto 9 Baro posiada także funkcję, która pozwala na śledzenie aktywności aż do 120 godzin! Zegarek sportowy fińskiej marki wyposażony jest w autorski algorytm FusedTrack™ łączący dane GPS z czujnikiem ruchu. Ma to na celu zwiększenie dokładności śledzenia użytkownika i określania dystansu jaki pokonał. Wśród funkcji zegarka znajdują się m.in. barometr, pomiar tętna i aż 80 trybów sportowych. 

Wszystkie dane można podejrzeć w darmowej aplikacji Suunto, w której można sprawdzić dokładne parametry odbytego treningu. 

Suunto 9 Baro
Zegarek Suunto 9 Baro nie boi się ekstremalnych wyzwań.

Suunto 9 Baro może być Twój!

Jeśli interesuje was multisportowy zegarek Suunto 9 Baro, który podczas wyprawy na swoim nadgarstku miał Antti Autti, możecie wygrać go w konkursie organizowanym przez sklep zegarownia.pl.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama