Świąteczny poradnik zakupowy. Co kupić na święta najbliższym?

Świąteczny poradnik zakupowy. Prezenty dla gadżeciarzy.

Świąteczny poradnik zakupowy przedstawia również propozycję prezentów dla osób, które lubią gadżety. Urządzenia te mają wiele zastosowań i na pewno przypadną do gustu nie jednej osobie.

Radio cyfrowe HAMA DIR355SBT – cena 499 zł

Świąteczny poradnik zakupowy. Co kupić na święta najbliższym?

Wielu z nas nie wyobraża sobie dnia bez muzyki. Musi ona towarzyszyć nam przy każdej możliwej czynności. Jeśli więc wśród najbliższych macie taką osobę, to radio cyfrowe HAMA DIR355SBT będzie dla niej idealnym prezentem. Urządzenie to nie tylko prezentuje się bardzo dobrze, ale oferuje także szeroką funkcjonalność! Posiada funkcje klasycznego radia, dlatego też jest w stanie odbierać fale FM. To jednak nie wszystko, ponieważ odbiera także sygnał DAB/DAB+ i radio internetowe. Bardzo ważną funkcją jest Spotify Connect, która daje dostęp do usług popularnego serwisu streamingowego.

Oczywiście radio cyfrowe HAMA DIR355SBT oferuje również łączność z innymi urządzeniami. Producent wyposażył radio w łączność Bluetooth, co pozwala na połączenie radia ze smartfonem czy komputerem oraz moduł Wi-Fi do połączenia internetowego. Znajdziemy tutaj również złącze AUX-in, słuchawkowe i sieciowe. Moc wyjściowa tego zestawu to 5 W.

Reklama

Radio cyfrowe HAMA DIR355SBT
Radio cyfrowe HAMA DIR355SBT to świetny prezent dla gadżeciarza i osoby uwielbiającej muzykę. Duża funkcjonalność urządzenia otwiera szereg możliwości. Urządzenie oferuje dostęp m.in. do 20 tys. internetowych stacji radiowych! Radio dostępne jest w kolorze czarnym i białym.

Oczyszczacz powietrza “Smart” HAMA – cena 549 zł

świąteczny poradnik zakupowy

Jakość powietrza w dzisiejszych czasach nie jest zbyt dobra. Pyłki, sierść zwierząt, roztocza, bakterie i wirusy powodują alergię, astmę i inne schorzenia. Dlatego też osoby oczyszczacz powietrza może być idealnym prezentem pod choinkę dla osoby, która miewa problemy ze zdrowiem. Oczyszczacz powietrza “Smart” marki HAMA to nowoczesne rozwiązanie, które pozytywnie wpłynie na jakość powietrza w naszym domu.

Inteligentny oczyszczacz powietrza marki HAMA jest bardzo wydajny. Zainstalowany tutaj czujnik powietrza analizuje jego jakość i automatycznie ustawia odpowiednią prędkość wentylatora do usuwania cząsteczek. Na pokładzie znajdziemy potrójny filtr – do filtrowania wstępnego, filtr HEPA i filtr z węglem aktywnym. Urządzeniem możemy sterować za pomocą dedykowane aplikacji na smartfony. Oczyszczacz powietrza “Smart” HAMA współpracuje z takimi asystentami głosowymi jak Amazon Alexa i Asystent Google.

Oczyszczacz powietrza “Smart” HAMA
Oczyszczacz powietrza “Smart” HAMA to świetny prezent, który docenią przede wszystkim alergicy i osoby miewające problemy ze zdrowiem. Urządzenie jest w stanie oczyścić powietrze z 99,95% wirusów.
1 comments
  1. Lepszy będzie krem nawilżająco nawadniający firmy Efektima (Fermentology). O wiele skuteczniej i dłużej cera jest miękka w dotyku gdy zadba się także o nawodnienie 😉 a kosztuje 25 zł tylko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama