Świąteczny poradnik zakupowy. Co kupić na święta najbliższym?

Świąteczny poradnik zakupowy. Propozycje dla osób pracujących.

Nasz świąteczny poradnik zakupowy zaczynamy od propozycji dla osób, które od jakiegoś czasu pracują zdalnie i potrzebują odpowiedniego sprzętu. Jakość i wydajność w pracy jest bardzo ważna, dlatego też warto postawić na urządzenia, które to zaoferują.

Kamera Alio FHD84 – cena około 280 zł

Świąteczny poradnik zakupowy

Alio FHD84 to kamera internetowa, która świetnie sprawdzi się zarówno podczas rozmów biznesowych, jak i komunikowaniu się z najbliższymi. Urządzenie rejestruje szczegółowy obraz w rozdzielczości 1080p Full HD, posiada wbudowane dwa mikrofony, które świetnie zbierają dźwięk w zasięgu 3 metrów.

Dużą zaletą kamery Alio FHD84 jest jej szeroki kąt widzenia, który wynosi 84°. Co więcej, znajdziemy tutaj specjalne algorytmy redukcji szumów 2D i 3D, które sprawiają, że obraz jest wyraźny niezależnie od oświetlenia pomieszczenia, w jakim korzystamy z kamery. Można również tutaj wymienić WDR i auto focus. Kamera jest kompatybilna z większością popularnych komunikatorów wideo.

Reklama

Kamera Alio FHD84
Kamera Alio FHD84 to świetny prezent dla osoby, której praca polega w dużym stopniu na komunikacji wideo. Świetna jakość obrazu, bardzo dobre mikrofony oraz szereg technologii, które sprawiają, że obraz wygląda bardzo dobrze niezależnie od warunków oświetleniowych.

Kamera Alio FHD120 – cena około 300 zł

Świąteczny poradnik zakupowy. Co kupić na święta najbliższym?

Kolejny model kamery Alio, tym razem chodzi o FHD120. Tak samo, jak wyżej opisany sprzęt, Alio FDH120 oferuje wysoką jakość obrazu oraz świetnie radzi sobie z rejestrowaniem dźwięku. Jest to szczególnie ważne podczas rozmów biznesowych. Urządzenie rejestruje obraz w rozdzielczości FullHD 1080p. Model został wyposażony w WDR oraz algorytmy do redukcji szumów 2D i 3D dbające o jakoś obrazu, nawet jeśli pomieszczenie w którym prowadzona jest rozmowa, jest niezbyt dobrze oświetlone.

Przeczytaj także: Alio PTZ10xFHD – kamera do konferencji o dużych możliwościach

Największą różnicą pomiędzy FHD84 a FHD120 jest kąt widzenia obiektywu. W modelu Alio FHD120 możemy liczyć na kąt widzenia o wartości 120°. Oczywiście obraz jest pozbawiony zniekształceń. Warto także wspomnieć o wbudowanym mikrofonie, którego zasięg zbierania dźwięku to 3 metry. Kamera korzysta z interfejsu USB 2.0 i jest kompatybilna z popularnymi aplikacjami i systemami operacyjnymi.

Kamera Alio FHD120
Kamera Alio FHD120 to świetna propozycja dla osoby, która stale prowadzi rozmowy wideo. Urządzenie to rejestruje obraz w rozdzielczości FHD, posiada szczegółowy mikrofon i oferuje duży kąt widzenia. Przyda się zarówno w pracy, jak i podczas rozmów z najbliższymi w większym gronie.

Słuchawki EPOS ADAPT 563 – cena około 1100 zł

Świąteczny poradnik zakupowy

Skoro mamy już za sobą urządzenia rejestrujące obraz, to warto postawić na coś, co pozwoli nie tylko na komunikację, ale również na odcięcie się od świata zewnętrznego. Słuchawki EPOS ADAPT 563 posiadające aktywną redukcję szumów pozwolą w pełni skupić się na naszej pracy, niezależnie od tego, czy pracujemy zdalnie czy w biurze. Model ten korzysta z najnowszej wersji Bluetooth 5.0 wyposażonej w kodek apt-X dla pełnego brzmienia hi-fi. Słuchawki wykonano z wysokiej jakości materiałów, dlatego tez praca w nich będzie przyjemna.

W słuchawkach biznesowych równie ważny co dźwięk jest sam mikrofon. EPOS ADAPT 563 oferuje najwyższą jakość. Element ten został umieszczony na niewielkim ramieniu, co wpływa nie tylko na jego skuteczność zbierania dźwięków, ale także wygodę użytkownika. Na uwagę zasługuje również akumulator, który pozwala aż na 46 godzin rozmów! Wydajność to coś, czego oczekujemy od urządzeń z tej klasy.

Słuchawki EPOS ADAPT 563
Słuchawki klasy biznesowej EPOS ADAPT 536 to urządzenia, które oferują wydajność. Składana konstrukcja, wysokiej klasy materiały, pojemna bateria i zaawansowane technologie sprawiają, że model ten świetnie sprawdza się podczas pracy.

Mysz bezprzewodowa HAMA MW-800 – cena około 100 zł

świąteczny poradnik zakupowy

Korzystanie z komputera stacjonarnego bez myszki jest praktycznie niemożliwe, a niekiedy touchpady w laptopach nie spełniają pokładanych w nich nadziei. Mysz bezprzewodowa HAMA MW-800 to świetna propozycja dla osób, które pracują lub spędzają dużo czasu przed komputerem. Gryzoń marki HAMA został wyposażony precyzyjny czujnik laserowy, który świetnie radzi sobie na większości powierzchni. Klawisze są ciche, a ergonomiczny kształt urządzenia zapewnia komfort użytkowania.

Mysz bezprzewodowa HAMA MW-800 posiada nowoczesną technologię dostosowywania prędkości kursora do ruchów myszy. Co więcej, znajdziemy tutaj rolkę pozwalającą na pionowe i poziome przewijanie. Na obudowie producent umieścił przyciski funkcyjne wstecz i dalej.

Słuchawki nauszne Cult Fresh ‘n Rebel
HAMA MW-800 to świetnie wyprofilowana mysz, która sprawdzi się podczas pracy. Posiada ergonomiczny kształt, wiele przydatnych rozwiązań i wysoką kulturę pracy, dlatego też będzie idealnym uzupełnieniem stanowiska osoby, która na co dzień pracuje z komputerem.

Słuchawki EPOS ADAPT 360 – cena około 1400 zł

Świąteczny poradnik zakupowy. Co kupić na święta najbliższym?

EPOS ADAPT 360 to w dalszym ciągu urządzenie przeznaczone do biznesu, jednak w bardziej lifestylowym wydaniu. Słuchawki dostępne są w bardzo stylowym, białym kolorze, a ich mikrofon został schowany w obudowie. Jest to więc model słuchawek dla osób, które po pracy chcą wykorzystać je do słuchania muzyki. ADAPT 360 posiadają certyfikat Microsoft Teams i są zoptymalizowane pod kątem UC (Unified Communications).

Model EPOS ADAPT 360 korzysta z bezprzewodowej technologii Bluetooth 5.0 z kodekiem adaptX i możliwością szybkiego parowania NFC. Nie można zapomnieć o kluczowej technologii zainstalowanej w słuchawkach, czyli aktywnej redukcji szumów. Co więcej, znajdziemy tutaj dwa wbudowane mikrofony, składaną konstrukcję, wysokiej jakości materiały i akumulator, który pozwoli na 48 godzin pracy.

Słuchawki EPOS ADAPT 360
Słuchawki EPOS ADAPT 360 to model niezwykle elastyczny. Można wykorzystać go podczas rozmów biznesowych, a potem słuchać w nich muzyki w najwyższej jakości. Długi czas pracy na baterii, technologia ANC i świetne wykonanie. Warto na nie postawić.
1 comments
  1. Lepszy będzie krem nawilżająco nawadniający firmy Efektima (Fermentology). O wiele skuteczniej i dłużej cera jest miękka w dotyku gdy zadba się także o nawodnienie 😉 a kosztuje 25 zł tylko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama