Site icon MenWorld.pl

Świąteczny poradnik zakupowy. Co kupić na święta najbliższym?

Święta zbliżają się już do nas wielkim korkami, dlatego też warto zastanowić się nad tym, czym obdarujemy swoich najbliższych. Wręczanie prezentów to jedna ze świątecznych tradycji, która wnosi w ten radosny czas jeszcze więcej szczęścia. Jeśli planujecie rozpocząć gorączkę świątecznych zakupów, jednak nie macie bladego pojęcia, jakie prezenty kupić, to nasz świąteczny poradnik zakupowy powinien wam pomóc. Co kupić na święta najbliższym? Podpowiadamy.

Kupowanie prezentów nie jest wcale takie łatwe, jak mogłoby się wydawać. Trafienie w gusta naszych najbliższych jest czasem trudniejsze niż trafienie rzutką w sam środek tarczy. Dlatego też przygotowaliśmy dla was świąteczny poradnik zakupowy i mamy nadzieje, że znajdujące się w nich propozycje pomogą wam w wyborze tego odpowiedniego prezentu. Zaczynajmy!

Świąteczny poradnik zakupowy. Propozycje dla osób pracujących.

Nasz świąteczny poradnik zakupowy zaczynamy od propozycji dla osób, które od jakiegoś czasu pracują zdalnie i potrzebują odpowiedniego sprzętu. Jakość i wydajność w pracy jest bardzo ważna, dlatego też warto postawić na urządzenia, które to zaoferują.

Reklama

Kamera Alio FHD84 – cena około 280 zł

Świąteczny poradnik zakupowy

Alio FHD84 to kamera internetowa, która świetnie sprawdzi się zarówno podczas rozmów biznesowych, jak i komunikowaniu się z najbliższymi. Urządzenie rejestruje szczegółowy obraz w rozdzielczości 1080p Full HD, posiada wbudowane dwa mikrofony, które świetnie zbierają dźwięk w zasięgu 3 metrów.

Dużą zaletą kamery Alio FHD84 jest jej szeroki kąt widzenia, który wynosi 84°. Co więcej, znajdziemy tutaj specjalne algorytmy redukcji szumów 2D i 3D, które sprawiają, że obraz jest wyraźny niezależnie od oświetlenia pomieszczenia, w jakim korzystamy z kamery. Można również tutaj wymienić WDR i auto focus. Kamera jest kompatybilna z większością popularnych komunikatorów wideo.

Kamera Alio FHD84
Kamera Alio FHD84 to świetny prezent dla osoby, której praca polega w dużym stopniu na komunikacji wideo. Świetna jakość obrazu, bardzo dobre mikrofony oraz szereg technologii, które sprawiają, że obraz wygląda bardzo dobrze niezależnie od warunków oświetleniowych.

Kamera Alio FHD120 – cena około 300 zł

Świąteczny poradnik zakupowy. Co kupić na święta najbliższym?

Kolejny model kamery Alio, tym razem chodzi o FHD120. Tak samo, jak wyżej opisany sprzęt, Alio FDH120 oferuje wysoką jakość obrazu oraz świetnie radzi sobie z rejestrowaniem dźwięku. Jest to szczególnie ważne podczas rozmów biznesowych. Urządzenie rejestruje obraz w rozdzielczości FullHD 1080p. Model został wyposażony w WDR oraz algorytmy do redukcji szumów 2D i 3D dbające o jakoś obrazu, nawet jeśli pomieszczenie w którym prowadzona jest rozmowa, jest niezbyt dobrze oświetlone.

Przeczytaj także: Alio PTZ10xFHD – kamera do konferencji o dużych możliwościach

Największą różnicą pomiędzy FHD84 a FHD120 jest kąt widzenia obiektywu. W modelu Alio FHD120 możemy liczyć na kąt widzenia o wartości 120°. Oczywiście obraz jest pozbawiony zniekształceń. Warto także wspomnieć o wbudowanym mikrofonie, którego zasięg zbierania dźwięku to 3 metry. Kamera korzysta z interfejsu USB 2.0 i jest kompatybilna z popularnymi aplikacjami i systemami operacyjnymi.

Kamera Alio FHD120
Kamera Alio FHD120 to świetna propozycja dla osoby, która stale prowadzi rozmowy wideo. Urządzenie to rejestruje obraz w rozdzielczości FHD, posiada szczegółowy mikrofon i oferuje duży kąt widzenia. Przyda się zarówno w pracy, jak i podczas rozmów z najbliższymi w większym gronie.

Słuchawki EPOS ADAPT 563 – cena około 1100 zł

Świąteczny poradnik zakupowy

Skoro mamy już za sobą urządzenia rejestrujące obraz, to warto postawić na coś, co pozwoli nie tylko na komunikację, ale również na odcięcie się od świata zewnętrznego. Słuchawki EPOS ADAPT 563 posiadające aktywną redukcję szumów pozwolą w pełni skupić się na naszej pracy, niezależnie od tego, czy pracujemy zdalnie czy w biurze. Model ten korzysta z najnowszej wersji Bluetooth 5.0 wyposażonej w kodek apt-X dla pełnego brzmienia hi-fi. Słuchawki wykonano z wysokiej jakości materiałów, dlatego tez praca w nich będzie przyjemna.

W słuchawkach biznesowych równie ważny co dźwięk jest sam mikrofon. EPOS ADAPT 563 oferuje najwyższą jakość. Element ten został umieszczony na niewielkim ramieniu, co wpływa nie tylko na jego skuteczność zbierania dźwięków, ale także wygodę użytkownika. Na uwagę zasługuje również akumulator, który pozwala aż na 46 godzin rozmów! Wydajność to coś, czego oczekujemy od urządzeń z tej klasy.

Słuchawki EPOS ADAPT 563
Słuchawki klasy biznesowej EPOS ADAPT 536 to urządzenia, które oferują wydajność. Składana konstrukcja, wysokiej klasy materiały, pojemna bateria i zaawansowane technologie sprawiają, że model ten świetnie sprawdza się podczas pracy.

Mysz bezprzewodowa HAMA MW-800 – cena około 100 zł

świąteczny poradnik zakupowy

Korzystanie z komputera stacjonarnego bez myszki jest praktycznie niemożliwe, a niekiedy touchpady w laptopach nie spełniają pokładanych w nich nadziei. Mysz bezprzewodowa HAMA MW-800 to świetna propozycja dla osób, które pracują lub spędzają dużo czasu przed komputerem. Gryzoń marki HAMA został wyposażony precyzyjny czujnik laserowy, który świetnie radzi sobie na większości powierzchni. Klawisze są ciche, a ergonomiczny kształt urządzenia zapewnia komfort użytkowania.

Mysz bezprzewodowa HAMA MW-800 posiada nowoczesną technologię dostosowywania prędkości kursora do ruchów myszy. Co więcej, znajdziemy tutaj rolkę pozwalającą na pionowe i poziome przewijanie. Na obudowie producent umieścił przyciski funkcyjne wstecz i dalej.

Słuchawki nauszne Cult Fresh ‘n Rebel
HAMA MW-800 to świetnie wyprofilowana mysz, która sprawdzi się podczas pracy. Posiada ergonomiczny kształt, wiele przydatnych rozwiązań i wysoką kulturę pracy, dlatego też będzie idealnym uzupełnieniem stanowiska osoby, która na co dzień pracuje z komputerem.

Słuchawki EPOS ADAPT 360 – cena około 1400 zł

Świąteczny poradnik zakupowy. Co kupić na święta najbliższym?

EPOS ADAPT 360 to w dalszym ciągu urządzenie przeznaczone do biznesu, jednak w bardziej lifestylowym wydaniu. Słuchawki dostępne są w bardzo stylowym, białym kolorze, a ich mikrofon został schowany w obudowie. Jest to więc model słuchawek dla osób, które po pracy chcą wykorzystać je do słuchania muzyki. ADAPT 360 posiadają certyfikat Microsoft Teams i są zoptymalizowane pod kątem UC (Unified Communications).

Model EPOS ADAPT 360 korzysta z bezprzewodowej technologii Bluetooth 5.0 z kodekiem adaptX i możliwością szybkiego parowania NFC. Nie można zapomnieć o kluczowej technologii zainstalowanej w słuchawkach, czyli aktywnej redukcji szumów. Co więcej, znajdziemy tutaj dwa wbudowane mikrofony, składaną konstrukcję, wysokiej jakości materiały i akumulator, który pozwoli na 48 godzin pracy.

Słuchawki EPOS ADAPT 360
Słuchawki EPOS ADAPT 360 to model niezwykle elastyczny. Można wykorzystać go podczas rozmów biznesowych, a potem słuchać w nich muzyki w najwyższej jakości. Długi czas pracy na baterii, technologia ANC i świetne wykonanie. Warto na nie postawić.

Świąteczny poradnik zakupowy. Dla osób, które dbają o swój styl.

Świąteczny poradnik zakupowy bez żadnych dodatków odzieżowych to nie poradnik. Dlatego w tym akapicie przyjrzymy się produktom skierowanym stricte do mężczyzn.

Krawaty marki Republic of Ties

Krawat jedwabny klubowy – cena 99 zł

Świąteczny poradnik zakupowy. Co kupić na święta najbliższym?

Krawaty Republic of Ties wykonywane są z największą dbałością o szczegóły i z pewnością sprawdzą się podczas wielu sytuacji. Z powodzeniem można założyć je na rodzinną okoliczność, imprezę lub do pracy. Krawat jedwabny klubowy to świetne uzupełnienie mniej formalnych stykówek. Ten konkretny model wykonany został z jedwabiu, posiada granatowo bordowe pasy i precyzyjnie wyhaftowanego lwa. Świetnie sprawdzi się w parze z białą lub niebieską koszulą.

Link: https://republicofties.com/pl/p/Krawat-jedwabny-klubowy/139

Zielony krawat jedwabno-wełniany – cena 119 zł

Świąteczny poradnik zakupowy

Kolejną ciekawą propozycją jest zielony krawat jedwabno-wełniany. Ten wykonany ręcznie krawat to przykład precyzyjnie wykonanego produktu, którym obdarowana osoba będzie cieszyć się latami. Krawat w tym stylu świetnie sprawdzi się w bardziej stonowanych zestawach biznesowych, ale również w bardziej casualowych stylizacjach. Bardzo dobrze zgrywa się z koszulami w kolorze białym, niebieskim, fioletowym i różowym.

Link: https://republicofties.com/pl/p/Krawat-jedwabno-welniany-jednolity-zielony/150

Zielony krawat w grochy – cena 99 zł

Świąteczny poradnik zakupowy. Co kupić na święta najbliższym?

Zielony krawat w grochy wykonany został z jedwabiu. Jest on oczywiście wykonany ręcznie, dlatego też prezentuje najwyższą jakość. Model ten jest krawatem o kroju klasycznym. Połączenie butelkowej zieleni oraz białych grochów sprawia, że krawat ten świetnie pasuje do stonowanych biznesowych koszul i garniturów. Bardzo dobrze współgra również z nieformalnymi marynarkami. Krawat tego typu należy łączyć z koszulami w kolorze białym, niebieskim lub szarym.

Link: https://republicofties.com/pl/p/Krawat-jedwabny-w-grochy/146

Granatowy krawat z jedwabiu – cena 99 zł

Świąteczny poradnik zakupowy. Co kupić na święta najbliższym?

Jedwabny krawat w kolorze granatu ma lekką teksturę, więc idealnie nada się jako prezent dla osób, które preferują krawaty bez wzorów. Granatowy krawat jedwabny jest najbardziej uniwersalną propozycją ze wszystkich wymienionych krawatów. Świetnie sprawdzi się zarówno ze stonowanym biznesowym garniturze, jak i bardziej casualowej stylizacji. Do krawata tego typu rekomenduje się dobranie koszuli w kolorze białym, niebieskim, fioletowym, różowym, zielonym lub szarym.

Link: https://republicofties.com/pl/p/Krawat-jedwabny-jednolity-granat/86

Krawaty marki Republic of Ties
Każdy z nas potrzebuje w swojej szafie krawata, a nawet kilku krawatów. Jego styl, czy kolor w dużej mierze zależy od okoliczności, na którą się wybieramy. W każdej stylówce bardzo ważną rolę odgrywają dodatki, a krawat jest czymś koniecznym, jeśli na co dzień pracujemy w garniturze. Krawaty marki Republic of Ties oferują wysoką jakość i nienaganny styl, na który warto postawić.

T-shirt Mr Classic White – cena 149 zł

Świąteczny poradnik zakupowy

Wszyscy Panowie chyba się ze mną zgodzą, że klasycznych białych t-shirtów w szafie nigdy za wiele. Biały, obok czarnego jest najbardziej uniwersalnym kolorem, przez co biały T-Shirt można dobrać do każdej stylówki. Koszulka polskiej marki modowej Ansin świetnie sprawdzi się w połączeniu z jeansami w stylu vintage czy marynarką i chinosami. Bez problemu można się w niej wybrać na miasto czy do pracy.

Koszulka Mr Classic White od Ansin została wykonana z bawełny SUPIMA o wytrzymałych włóknach. Co więcej, materiał ten zapewnia odpowiednią przewiewność i jest miły dla skóry. Koszulka ta zapewni komfort niezależnie od sytuacji.

T-shirt Mr Classic White
Biały T-Shirt Mr Classic od Ansin to niezwykle uniwersalny element ubiory, który idealnie będzie pasował do każdej stylówki. Wysoka jakość wykonania, przyjemny w dotyku materiał i wysoki komfort to coś, czego oczekuje każdy mężczyzna.

T-shirt Mr Invisible Nude – cena 139 zł

Świąteczny poradnik zakupowy

Nie każde koszule w garderobie mają odpowiednią grubość, przez co tors może po prostu przez nie prześwitywać. Nie jest to ani atrakcyjne, ani profesjonalne. T-Shirt Mr Invisible Nude rozwiązuje ten problem. Koszulka w kolorze ciała świetnie maskuje elementy ciała. Jest to propozycja dla osób, które dbają o każdy szczegół swojej stylówki i cenią sobie duży komfort. Koszulka tego typu sprawdzi się w wielu sytuacjach!

T-Shirt Mr Invisible Nude został stworzony z cienkiej i wygodnej dzianiny mikromodal. Materiał ten jest miły dla skóry i przewiewny. Wyróżniony tutaj model jest przeznaczony dla osób o umiarkowanym odcieniu skóry.

T-shirt Mr Invisible Nude
Koszulka Mr Invisible Nude od marki Ansin to świetnie dopełnienie garderoby każdego mężczyzny. Świetnie sprawdzi się pod białą koszulą, golfem czy swetrem. Ma bardzo dużo zastosowań, przez co jest tak uniwersalna.

Świąteczny poradnik zakupowy. Coś dla płci pięknej.

Wybór prezentu dla Pań może być trudniejszy, niż wymiana koła dwumasowego. Jednak i tutaj nasz świąteczny poradnik zakupowy przyjdzie z pomocą. O ile z ubraniami można trafić różnie, to jednak zestawy kosmetyków są najbardziej uniwersalnym prezentem, który możemy podarować swojej żonie/dziewczynie/siostrze/mamie.

SEPHORA COLLECTION – Holiday Vibes – Kalendarz Adwentowy 2021 – cena 185 zł

Świąteczny poradnik zakupowy

Kalendarz adwentowy Holiday Vibes od Sephora składa się z 24 produktów do makijażu, pielęgnacji ciała, kąpieli i akcesoriów, dzięki którym obdarowana pani będzie mogła się zrelaksować i o siebie zadbać. Jak przystało na kalendarz adwentowy, każdy z dni odkrywa zupełnie nowy produkt. Nowy dzień niesie ze sobą nową i wielką niespodziankę.

Zestaw od marki Sephora zamknięty jest w stylowym opakowaniu, który później może służyć jako organizer do kosmetyków. 24 niespodzianki w postaci kosmetyków to bardzo dobry pomysł dla każdej pani. Na pewno będzie to trafiony prezent.

SEPHORA COLLECTION – Holiday Vibes – Kalendarz Adwentowy 2021
Kalendarz adwentowy Holiday Vibes od marki Sephora to świetny prezent dla naszych piękniejszych połówek. Znajdują się w nim 24 kosmetyczne niespodzianki, które zostaną docenione przez panie.

SEPHORA COLLECTION – Holiday Vibes paleta do makijażu – cena 169 zł

Świąteczny poradnik zakupowy. Co kupić na święta najbliższym?

Wielka paleta do makijażu to coś, co przy swojej toaletce pragnie mieć każda kobieta. Paleta do makijażu marki Sephora będzie strzałem w dziesiątkę. Na palecie znajduje się 60 napigmentowanych cieni do powiek o różnorakim wykończeniu i w wielu kolorach. Co więcej, znajdziemy tutaj 3 kremowe eyelinery, 3 pudry do brwi, 6 pudrów do twarzy i 16 błyszczyków o różnej teksturze.

Tak szeroki wybór przyniesie radość każdej kobiecie i z pewnością doceni ona ten wspaniały prezent. W zestawie z paletą znajdziemy także lusterko, pędzel do twarzy i podwójny pędzel do makijażu oczu, dzięki czemu wykonywanie makijażu będzie proste i przyjemne.

SEPHORA COLLECTION – Holiday Vibes paleta do makijażu
Paleta do makijażu od marki Sephora to świetny prezent dla kobiet, który pozwoli na stworzenie odpowiedniego makijażu na dowolną okoliczność. Duży zestaw kosmetyków i akcesoriów na pewno spodoba się każdej pani.

Krem nawilżający Done Sports Bodycare – cena 59 zł

Świąteczny poradnik zakupowy

Dbanie o właściwą cerę i nawilżenie skóry jest bardzo ważne, dlatego też bardzo dobrym wyborem będzie zakup kremu nawilżającego Done Sports Bodycare. Jest to krem matujący, który nie daje uczucia natłuszczenia twarzy. Jest lekki i wzbogacony przez wiele zdrowotnych składników, które dbają o kondycję skóry.

Skład kremu nawilżającego Done Sports Bodycare jest pełen witamin, minerałów, kwasów omega i probiotyków, dzięki czemu skutecznie odżywia skórę. Bardzo szybko się wchłania, ujędrnia i poprawia elastyczność i sprężystość skóry. Świeży zapach zielonej mięty, bergamotki, limonki i rozmarynu od razu pobudza do działania. Warto jeszcze wspomnieć, że jest to kosmetyk naturalny i w opakowaniu z trzciny cukrowej. To zdecydowany wyróżnik na rynku.

Krem nawilżający Done Sports Bodycare
Krem nawilżający Done Sports Bodycare świetnie dba o nawilżenie, sprężystość i elastyczność skóry, dlatego też będzie bardzo dobrym wyborem jako prezent pod choinkę. Każdy przecież lubi dbać o swoje ciało.

SEPHORA FAVORITES – Kalendarz Adwentowy 2021 – cena 595 zł

Świąteczny poradnik zakupowy

Kolejny kalendarz adwentowy od marki Sephora, jednak tym razem coś na większą skalę. W zestawie znajduje się 25 produktów, które można odkrywać każdego dnia. Zestaw składa się jednak z 7 produktów w dużym formacie oraz dwóch dodatkowych niespodzianek, które na pewno zachwycą każdą kobietę. Do tego wszystkiego zestaw zawiera 12 nowych marek, które każda pani może odkryć poprzez otworzenie odpowiedniej liczby.

Zestaw od marki Sephora to świetny prezent dla osoby, która lubi dbać o swoje ciało. Wśród produktów znajdują się takie produkty, jak spraye do rąk, balsamy, kremy nawilżające i wiele, wiele innych, które pozwolą na relaks i regenerację, a także stworzenie pięknego makijażu.

SEPHORA FAVORITES – Kalendarz Adwentowy 2021
Kalendarz adwentowy marki Sephora to idealny prezent, który pozwoli na odkrywanie każdego produktu każdego dnia, aż do 25 grudnia. Z tym produktem nie da się nie trafić w gusta!

Świąteczny poradnik zakupowy. Dla Panów dbających o siebie.

Wbrew powszedniej opinii wśród panów, którzy często twierdzą, że czysta woda jest odpowiedzią na wszelkie ich potrzeby, a żel do ciała, twarzy i włosów w zupełności im wystarczy, to mężczyzna też powinien o siebie bardziej zadbać. Dlatego też dobrym prezentem będą męskie kosmetyki.

Zestaw regenerujący CITRUS&MUSK od Unit4Men – cena 119 zł

Świąteczny poradnik zakupowy

Świąteczny poradnik zakupowy wśród kosmetyków dla mężczyzn zaczniemy od zestawu regenerującego Citrus&Musk od marki Unit4Men. Zestaw ten składa się z perfumowanego żelu pod prysznic 3w1. Produkt ten oparty jest o aktywne składniki, które świetnie myją twarz, ciało i włosy. Płyn ten świetnie sprawdzi się u mężczyzn, którzy borykają się z podrażnieniem i wysuszoną skórą. Składniki świetnie nawilżają i odświeżają włosy oraz skórę.

Drugim produktem znajdującym się w zestawie Unit4Men jest regenerujący krem do rąk. Produkt ten bardzo dobrze nawilża twardą jak skała skórę dłoni, zwiększa ją i łagodzi wszelkie podrażnienia. Co więcej, tworzy na dłoniach efekt drugiej skóry, która chroni je przed działaniem czynników zewnętrznych. W skład kremu wchodzi masło shea, olej migdałowy, olej z kamelia Kissi i masło mango.

Zestaw regenerujący Unit4Men CITRUS&MUSK
Zestaw płynu i kremu do rąk CITRUS&MUSK to bardzo przydatny produkt, który pozwoli każdemu mężczyźnie w prosty sposób zadbać o swoje ciało. Aktywne i naturalne składniki nie podrażniają skóry i skutecznie ją nawilżają.

BATH SET AMBER&VANILLA od Unit4Men – cena 95 zł

Świąteczny poradnik zakupowy. Co kupić na święta najbliższym?

Każdy, nawet najtwardszy mężczyzna czasem ma potrzebę skorzystania z wanny i zanurzeniu się w ciepłej wodzie. Dla takich chwil świetnym prezentem będzie zestaw do kąpieli Amber&Vanilla od Unit4Men. Zestaw został zamknięty w luksusowym opakowaniu i składa się na niego sól odżywcza do kąpieli oraz drewniany czerpak. Sól jodowo-bromowa została połączona z olejkami tłoczonymi na zimno i CBD. Działa ona regeneracyjne, przeciwzapalnie i odżywczo. Dodatkowo pielęgnuje suchą i wrażliwą skórę.

Ręcznie wykonany drewniany czerpak to doskonałe uzupełnienie całego zestawu. Pozwala on na dokładne dozowanie soli do wody, co sprawi, że każda kąpiel będzie niezwykle relaksująca. Idealny prezent dla mężczyzny, który chce o siebie zadbać.

Zestaw BATH SET AMBER&VANILLA Unit4Men
Zestaw do kąpieli BATH SER AMBER&VANILLA od Unit4Men to prezent dla mężczyzn, którzy lubią się zrelaksować. Sól wymieszana z olejkami i CBD skutecznie odpręża i pielęgnuje skórę.

Zestaw Do Not Drink od Sephora – cena 139 zł

Świąteczny poradnik zakupowy. Co kupić na święta najbliższym?

Zestaw wody toaletowej oraz płynu pod prysznic Do Not Drink od Sephora to połączenie naturalnych składników, które będą idealnym prezentem dla pana, który lubuje się bardziej naturalnych zapachach. Woda toaletowa Do Not Drink to połączenie kompozycji szałwii z fasolą tonka. Połączenie to oferuje rześki i wyrazisty zapach.

W zestawie znajdziemy także płyn pod prysznic również wykonany z połączenia aromatów francuskiej szałwii oraz brazylijskiej fasoli tonka. Co więcej, użyto tutaj również nuty czarnego pieprzu z Madagaskaru, przez co każdy prysznic będzie jak orzeźwiający spacer w akompaniamencie natury.

Zestaw Do Not Drink od Sephora
Zestaw Do Not Drink marki Sephora to połączenie rześkich aromatów, które przypadną do gustu niejednemu mężczyźnie. Prezent pod choinkę jak znalazł!

Świąteczny poradnik zakupowy. Dla osób, które lubią spędzać czas z najbliższymi.

Chyba wszyscy będziemy zgodni, kiedy napiszę, że gry komputerowe zawładnęły światem. Czasem jednak dobrze oderwać się od tej wirtualnej rzeczywistości i spędzić czas z najbliższymi. Najlepszym sposobem na to będzie zakup gry planszowej, która umili nam czas.

Monopoly James Bond 007

Świąteczny poradnik zakupowy

Monopoly to chyba najbardziej znana gra planszowa na świecie. To samo można powiedzieć o agencie 007. Połączenie tych dwóch produktów sprawia, że dostajemy grę na wiele godzin. Gra planszowa Monopoly James Bond 007 skierowana jest głównie do fanów najsłynniejszego szpiega świata, a tych przecież nie brakuje.

Gra Monopoly James Bond 007 to zabawa na wiele godzin w rodzinnym gronie. Gracze mogą inwestować w kryjówki, bronie, kwatery główne czy walczyć o wszystkie 25 filmów opowiadających o przygodach Bonda. Jamesa Bonda.

Monopoly James Bond 007
Wydanie James Bond 007 Monopoly to świetna propozycja na prezent zarówno dla fanów gier planszowych, jak i miłośników przygód agenta 007. Nic tylko zebrać rodzinę i grać o wigilijnej kolacji!

Top Trumps Quiz: STAR WARS

Świąteczny poradnik zakupowy

Mamy też coś dla fanów serii Gwiezdnych Wojen. Top Trumps Quiz: Star Wars to propozycja prezentu dla osób, które wiedzą dosłownie wszystko na temat filmów z serii Star Wars. Lub przynajmniej dla tych, którym wydaje się, że wszystko wiedzą. W zestawie znajdziemy 500 pytań.

Zestaw Top Trumps Quiz: STAR WARS to świetna rozrywka dla całej rodziny, w którą można zagrać zarówno w zimowy wieczór, jak i podczas podróży. Dla fana sagi Gwiezdne Wojny jak znalazł!

Top Trumps Quiz: STAR WARS
Gra Top Trumps Quiz: STAR WARS to idealny prezent pod choinkę dla fanów serii filmów Gwiezdne Wojny. Każdy, kto śledził przygody Luke Skywalkera i przemianę jego ojca, Anakina, musi zagrać w tę grę.

Monopoly Rick i Morty

Świąteczny poradnik zakupowy

Kolejna propozycja od Monopoly, tym razem jednak dla fanów kreskówki Rick i Morty. Jest to idealny prezent dla osób, które popadły w wir oglądania przygód szalonego naukowca i jego nieudacznego wnuka, którzy w większość swoich kosmicznych przygód wplątują rodzinę.

Gra Monopoly Rick i Morty pozwali przenieść się do abstrakcyjnego świata z kreskówki i zajmie całą rodzinę na kilka ładnych godzin. Prezent idealny dla fanów serii, którzy będą mieli okazję przypomnieć sobie o szalonych przygodach Rick’a i Morty’ego!

Monopoly Rick i Morty
Gra Monopoly Rick i Morty to propozycja MUST HAVE dla każdego fana serii. To nie tylko pomysł na kilkugodzinną grę, ale również przeniesienie się do zwariowanego świata z kreskówki!

Top Trumps Quiz: MARVEL

Świąteczny poradnik zakupowy. Co kupić na święta najbliższym?

Jeśli w waszym domu znajduje się fan komiksów i filmów Marvela to Top Trumps Quiz: MARVEL jest prezentem, który musi znaleźć się pod choinką. Podobnie jak w przypadku gry o Gwiezdnych Wojnach tutaj również znajdziemy 500 pytań odnośnie do uniwersum Marvela. Jest to idealny sposób na spędzenie wieczora w rodzinnym gronie!

Gra Top Trumps Quiz: MARVEL jest pozycją obowiązkową dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę na temat postaci stworzonych przez Stana Lee i innych rysowników. Godziny zabawy gwarantowane!

Monopoly Rick i Morty
Top Trumps Quiz: MARVEL to pozycja obowiązkowa dla każdej osoba, która uwielbia komiksy Marvela. Tylko w ten sposób może sprawdzić swoją wiedzę, dlatego też będzie to idealny prezent pod choinkę dla fana komiksów Stana Lee.

Świąteczny poradnik zakupowy. Coś dla miłośników muzyki.

Głośnik Soul Fresh ‘n Rebel  – cena 130 Euro

Świąteczny poradnik zakupowy

Ideą, która przyświecała projektantom głośnika Fresh ‘n Rebel Soul, była chęć stworzenia urządzenia łączącego elegancję i doskonałą jakość dźwięku, co pozwoli dobrze wkomponować się w wystrój każdego pomieszczenia. Stojąca konstrukcja i kąt nachylenia 12 stopni, przemyślana paleta kolorystyczna i dbałość o wzornictwo – to wszystko sprawia, że urządzenie sprawdzi się w każdym domu. A jako że sprzęt jest w pełni mobilny, to może nam towarzyszyć zarówno przy pracy zdalnej w salonie, umożliwiać wieczorny relaks w sypialni czy łazience lub umilać czas spędzany w kuchni albo w garażu.

Głośnik Soul może odtwarzać muzykę nawet przez 15 godzin, z kolei do pełnego naładowania potrzebujemy około 2,5 godziny. W zestawie otrzymujemy kabel do ładowania (USB-C) oraz kabel audio (3,5 mm). Dzięki kompaktowym wymiarom – 170 x 169 x 86 mm – nietrudno będzie mu znaleźć miejsce na półce, komodzie czy na stoliku.

Głośnik Soul Fresh ‘n Rebel 
Głośnik Soul Fresh ‘n Rebel dostępny jest w siedmiu unikatowych kolorach, które idealnie wpasowują się w trendy w urządzaniu wnętrz – Silky Sand (złoty piasek), Storm Grey (ciemnoszary), Dried Green (wypłowiała zieleń), Safari Red (czerwień z pomarańczą), Brave Bronze (brąz), Deep Mauve (wiśniowa czerwień), Dive Blue (chłodny niebieski).

Głośnik mobilny HAMA TWIN 2.0 – cena 349 zł

Świąteczny poradnik zakupowy. Co kupić na święta najbliższym?

Każdy fan muzyki, który spędza sporo czasu poza domem powinien mieć na swoim wyposażeniu mobilny głośnik. Model HAMA TWIN 2.0 to idealny kompan, którego możemy zabrać dosłownie wszędzie. Mobilny głośnik posiada certyfikat IPX7 zapewniający, że urządzenie to jest odporne na zachlapania, czy deszcz. Można więc używać go podczas złej pogody. Jak zapewnia producent, głośnik jest również całkowicie wodoodporny. Głośnik nie bez powodu nazywa się TWIN 2.0, ponieważ w każdym momencie możemy podzielić konstrukcję na dwa osobne głośniki tworząc tym samym parę głośników stereo! Oczywiście głośnik w tym momencie odtwarza dźwięk synchronicznie!

W głośnikach najważniejszym elementem jest oczywiście dźwięk. W tej kwestii HAMA TWIN 2.0 radzi sobie bardzo dobrze. Łączna moc muzyczna w trybie stereo wynosi 20 W, co sprawia, że głośniki oferują dużą moc! Głośnik został wyposażony w dwie baterie o łącznej pojemności 3000 mAh, co zapewnia 6 godzin pracy na pojedynczym ładowaniu! Świetny gadżet pod choinkę dla miłośników muzyki!

Głośnik mobilny HAMA TWIN 2.0
Głośnik mobilny HAMA TWIN 2.0 to bardzo ciekawe urządzenie oferujące dużą funkcjonalność. Może pracować zarówno w trybie mono, jak i stereo, dzięki czemu zwiększa się jego zastosowanie. Model dostępny jest w dwóch kolorach – czarnym i białym.

Słuchawki Twins ANC Fresh ‘n Rebel – cena 99 Euro

Świąteczny poradnik zakupowy. Co kupić na święta najbliższym?

Lekkie (70 g) słuchawki Twins ANC True Wireless są w stanie odtwarzać muzykę bezprzewodowo przez 30 godzin (w przypadku ładowania co jakiś czas słuchawek w etui) i 9 godzin na jednym ładowaniu (bez zdejmowania słuchawek i trzymaniu ich non stop w uszach). W momencie, gdy aktywnie korzystamy z funkcji wyciszania hałasów z otoczenia, czyli ANC, wówczas czas łącznego odtwarzania muzyki wynosi 26 godzin oraz 7 godzin na jednym ładowaniu. Technologia ANC w słuchawkach zapewnia wysoką jakość aktywnej redukcji szumów i dźwięków otoczenia, dzięki czemu np. głośne rozmowy współpasażerów w komunikacji miejskiej nie będą już naszym problemem.

Twins ANC True Wireless Fresh ‘n Rebel są przy tym pyłoszczelne i wodoodporne (IP54), a więc nie straszny im kurz oraz zachlapania – dzięki temu sprawdzą się w każdej sytuacji. Idealne dopasowanie słuchawek zapewniają miękkie, silikonowe zatyczki douszne w trzech rozmiarach, które idealnie przylegają do ucha. Poza etui ładującym, zatyczkami i słuchawkami w zestawie otrzymujemy również kabel do ładowania (USB-C). Czas ładowania etui ładującego wynosi 2 godziny, natomiast na ładowanie samych słuchawek należy przeznaczyć 1,5 godziny.

Słuchawki Twins ANC Fresh ‘n Rebel
Słuchawki Twins ANC Fresh ‘n Rebel dostępne są w sześciu kolorach: – Silky Sand (złoty piasek), Dusty Pink (różowy), Misty Mint (miętowy), Steel Blue (niebieski), Ruby Red (czerwony) i Storm Grey (ciemnoszary).

Słuchawki nauszne Cult Fresh ‘n Rebel – cena 59 Euro

Świąteczny poradnik zakupowy

Pierwszą rzeczą, która przykuwa wzrok w słuchawkach Cult Fresh ‘n Rebel jest design – odważny wygląd w oldschoolowym klimacie spodoba się nie tylko osobom pamiętającym lata 90. XX wieku. Składana, a jednocześnie bardzo solidna konstrukcja słuchawek Cult sprawdzi się w każdych warunkach – zawsze można je nosić przy sobie.

Smukły pałąk i miękka wegańska ekoskóra, z której wykonane są nauszniki, nie tylko nadają słuchawkom Cult unikalny wygląd, ale także zapewniają komfort użytkowania przez cały dzień. Urządzenie waży przy tym zaledwie 236 g i ma wbudowany pilot oraz mikrofon, za sprawą których wygodnie odbierzemy każde połączenie telefoniczne.

Słuchawki nauszne Cult Fresh ‘n Rebel
Bezprzewodowe słuchawki nauszne Cult Fresh ‘n Rebel są dostępne w 6 unikalnych kolorach marki Fresh ‘n Rebel: Dusty Pink (różowy), Steel Blue (ciemnoniebieski), Ruby Red (ciemnoczerwony), Storm Grey (szary), Misty Mint (miętowy) oraz Silky Sand (złoty). 

Świąteczny poradnik zakupowy. Prezenty dla gadżeciarzy.

Świąteczny poradnik zakupowy przedstawia również propozycję prezentów dla osób, które lubią gadżety. Urządzenia te mają wiele zastosowań i na pewno przypadną do gustu nie jednej osobie.

Radio cyfrowe HAMA DIR355SBT – cena 499 zł

Świąteczny poradnik zakupowy. Co kupić na święta najbliższym?

Wielu z nas nie wyobraża sobie dnia bez muzyki. Musi ona towarzyszyć nam przy każdej możliwej czynności. Jeśli więc wśród najbliższych macie taką osobę, to radio cyfrowe HAMA DIR355SBT będzie dla niej idealnym prezentem. Urządzenie to nie tylko prezentuje się bardzo dobrze, ale oferuje także szeroką funkcjonalność! Posiada funkcje klasycznego radia, dlatego też jest w stanie odbierać fale FM. To jednak nie wszystko, ponieważ odbiera także sygnał DAB/DAB+ i radio internetowe. Bardzo ważną funkcją jest Spotify Connect, która daje dostęp do usług popularnego serwisu streamingowego.

Oczywiście radio cyfrowe HAMA DIR355SBT oferuje również łączność z innymi urządzeniami. Producent wyposażył radio w łączność Bluetooth, co pozwala na połączenie radia ze smartfonem czy komputerem oraz moduł Wi-Fi do połączenia internetowego. Znajdziemy tutaj również złącze AUX-in, słuchawkowe i sieciowe. Moc wyjściowa tego zestawu to 5 W.

Radio cyfrowe HAMA DIR355SBT
Radio cyfrowe HAMA DIR355SBT to świetny prezent dla gadżeciarza i osoby uwielbiającej muzykę. Duża funkcjonalność urządzenia otwiera szereg możliwości. Urządzenie oferuje dostęp m.in. do 20 tys. internetowych stacji radiowych! Radio dostępne jest w kolorze czarnym i białym.

Oczyszczacz powietrza “Smart” HAMA – cena 549 zł

świąteczny poradnik zakupowy

Jakość powietrza w dzisiejszych czasach nie jest zbyt dobra. Pyłki, sierść zwierząt, roztocza, bakterie i wirusy powodują alergię, astmę i inne schorzenia. Dlatego też osoby oczyszczacz powietrza może być idealnym prezentem pod choinkę dla osoby, która miewa problemy ze zdrowiem. Oczyszczacz powietrza “Smart” marki HAMA to nowoczesne rozwiązanie, które pozytywnie wpłynie na jakość powietrza w naszym domu.

Inteligentny oczyszczacz powietrza marki HAMA jest bardzo wydajny. Zainstalowany tutaj czujnik powietrza analizuje jego jakość i automatycznie ustawia odpowiednią prędkość wentylatora do usuwania cząsteczek. Na pokładzie znajdziemy potrójny filtr – do filtrowania wstępnego, filtr HEPA i filtr z węglem aktywnym. Urządzeniem możemy sterować za pomocą dedykowane aplikacji na smartfony. Oczyszczacz powietrza “Smart” HAMA współpracuje z takimi asystentami głosowymi jak Amazon Alexa i Asystent Google.

Oczyszczacz powietrza “Smart” HAMA
Oczyszczacz powietrza “Smart” HAMA to świetny prezent, który docenią przede wszystkim alergicy i osoby miewające problemy ze zdrowiem. Urządzenie jest w stanie oczyścić powietrze z 99,95% wirusów.

Świąteczny poradnik zakupowy. Podsumowanie.

Wybór odpowiedniego prezentu nie jest łatwy, ale z pomocą naszego świątecznego poradnika zakupowego powinno być wam zdecydowanie łatwiej. Wśród propozycji znalazły się produkty zarówno dla panów, pań, jak i najmłodszych osób, które najbardziej będą wyczekiwać prezentów znajdujących się pod choinką. Świąteczny poradnik zakupowy ma służyć pomocą i mamy nadzieję, że tak właśnie jest!

Świąteczny poradnik zakupowy
Świąteczny poradnik zakupowy. Co kupić na święta najbliższym?
Exit mobile version