Connect
To Top

System poboru opłat pod kontrolą GITD

Od trzeciego listopada bieżącego roku nowym operatorem Krajowego Systemu Poboru Opłat będzie GITD, czyli Główny Inspektor Transportu Drogowego.

Elektroniczny System Poboru Opłat viaTOLL pod kontrolą GITD

Generalny Inspektor Transportu Drogowego przejął wszystkie prawa i obowiązki GDDKiA, które wynikają z umów zawieranych z użytkownikami viaTOLL. System poboru opłat, a także inne elementy wchodzące w jego skład stają się własnością GITD. Czy po 03.11 zmiany wpłyną na kierowców? Generalny Inspektor Transportu Drogowego zapewnia, że zarówno sposób uiszczenia opłaty jak i środki zgromadzone na koncie nie przepadają. Dlatego też urządzenia pokładowe, które posiadają użytkownicy systemu działają na tej samej zasadzie do czasu, kiedy umowa przestanie obowiązywać.

 

Źródło: Businessinsider.pl.

More in Biznes

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media