Wojciech Szczęsny pobije rekord Serie A? Jest bardzo blisko!; Szczęsny odejdzie z Juve! Chce go europejski gigant!
174
Views

Wojciech Szczęsny odejdzie z Juventusu?! Włoski dziennik “Repubblica” donosi, że polski bramkarz jest obserwowany przez europejskiego giganta, który rozważa jego sprowadzenie! O kogo chodzi?

Szczęsny odejdzie z Juventusu?

Polak do Juventusu trafił w 2017 roku, może wkrótce zmienić barwy klubowe. Po odejściu legendarnego Buffona, Szczęsny awansował na pozycję pierwszego bramkarza w Juve. Od tego momentu polski zawodnik rozegrał aż 217 spotkań w barwach Starej Damy. Jednakże, najnowsze raporty wskazują, że jego pobyt w Turynie może się zakończyć.

Przeczytaj także: Lewandowski w Arabii Saudyjskiej. Zagra z Mbappe?!

Wojciech Szczęsny pobije rekord Serie A? Jest bardzo blisko!; Szczęsny odejdzie z Juventusu! Chce go europejski gigant!
Szczęsny odejdzie z Juventusu! Chce go europejski gigant! Fot. Juventus

Bayern Monachium szuka zmiennika dla Yanna Sommera, który zdaje się być na wylocie z klubu. Z kolei, Manuel Neuer, którego zastępował Szwajcar, w dalszym ciągu zmaga się z kontuzją i może nie wyrobić się z jej wyleczeniem przed rozpoczęciem nowego sezonu. Dlatego to Szczęsny stał się obiektem zainteresowania Bawarczyków.

Wojciech Szczęsny może trafić do Bayernu Monachium

Konkretnych szczegółów na temat transferu jeszcze nie ma, ale oba kluby planują spotkanie w celu omówienia możliwego transferu. Cristiano Giuntoli, dyrektor sportowy Juventusu, rzekomo wróci z amerykańskiej trasy drużyny, aby zasiąść do rozmów z Bayernem Monachium.

Wojciech Szczęsny pobije rekord Serie A? Jest bardzo blisko!; Szczęsny odejdzie z Juventusu! Chce go europejski gigant!
Szczęsny odejdzie z Juventusu! Chce go Bayern Monachium! Fot. Juventus

Przyszłość Wojciecha Szczęsnego wydaje się niepewna, choć wydawało się, że jego miejsce w barwach drużyny z Turynu jest niezagrożone. Wszystko wyjaśni się w zapewne w następnych dniach. Bayern rzekomo obserwuje również Kamila Grabarę, który na co dzień gra w Kopenhadze.

Źródło: Platforma X

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.