Robert Lewandowski w Arabii Saudyjskiej? Już wcześniej pojawiły się tego typu informacje, jednak kapitan reprezentacji Polski nawet nie podjął rozmów z Al-Hilal. Jak podają media, wkrótce klub z Bliskiego Wschodu ponownie ruszy po napastnika FC Barcelony.

Lewandowski w Arabii Saudyjskiej? Al-Hilal ponowi próbę transferu

Polak, Robert Lewandowski, wzbudza ogromne zainteresowanie ze strony saudyjskiego klubu Al-Hilal. Wcześniej piłkarz otrzymał ofertę z klubu z Bliskiego Wschodu, która rzekomo miała wynosić aż 150 milionów euro rocznie, jednak zdecydowanie odmówił rozmów z klubem z Bliskiego Wschodu.

Według doniesień dziennikarza Ben Jacobsa, Al-Hilal planuje ponownie rozpocząć próbę zakontraktowania kapitana reprezentacji Polski w 2024 roku. Warto zaznaczyć, że pierwszy sezon Polaka w Barcelonie wypadł wyjątkowo dobrze, zdobywając z drużyną mistrzostwo kraju, a sam został królem strzelców. Oprócz Lewandowskiego, Al-Hilal interesowało się tego lata również Luką Modriciem i Neymarem.

Lewandowski w Arabii Saudyjskiej. Klub chce ściągnąć Polaka _1
Lewandowski w Arabii Saudyjskiej. Klub, który celuje w transfer Mbappe, chce też ściągnąć Polaka! Fot. Platofrma X

Mbappe to cel numer jeden

Obecnie Al-Hilal skupia swoje wysiłki na ściągnięciu Kyliana Mbappe. Paris-Saint Germain zaakceptowało ofertę wykupu za ogromną sumę 300 milionów euro, a sam piłkarz miałby zarobić niewiarygodne 700 milionów euro rocznie. Niestety dla Saudyjczyków, Francuz jasno wyraził się na temat swoich ewentualnych przenosin na Bliski Wschód.

Przeczytaj także: Mbappe w Al-Hilal ma zarobić 700 mln euro za rok gry!

Al-Hilal dąży do wzmocnienia swojego składu, ale zdobycie Kyliana Mbappe wydaje się być trudnym zadaniem, biorąc pod uwagę, że sam zawodnik chce przenieść się jedynie do Realu Madryt i ogłosił, że wolałby przesiedzieć na trybunach cały sezon, niż grać w Arabii Saudyjskiej.

Mbappe w Al-Hilal ma zarobić 700 mln euro za rok gry!; Lewandowski w Arabii Saudyjskiej. Klub chce ściągnąć Polaka _1
Mbappe w Al-Hilal ma zarobić 700 mln euro za rok gry! Lewandowski w Arabii Saudyjskiej również mało nie zarobi.

Źródło: Platforma X