Site icon MenWorld.pl

Tak będzie wyglądał tani iPhone SE 4! Zmiany są ogromne!

Tak będzie wyglądał tani iPhone! Zmiany są ogromne!

Tak będzie wyglądał tani iPhone! Zmiany są ogromne! Fot. pod. iPhone 15 Pro Max i iPhone 5

Tani iPhone SE 4 wzbudza coraz większe zainteresowanie, zwłaszcza kiedy w sieci pojawiają się przecieki dotyczące wyglądu tego modelu. Już od jakiegoś czasu wiemy, że iPhone SE 4 będzie całkowicie inny niż poprzednicy. Ten zdjęcia pokazują zmiany!

Apple szykuje wielkie zmiany w swoim budżetowcu

Budżetowy smartfon giganta z Kalifornii nie zachwycał designem, dlatego też nie stał się tak popularny, jak Apple liczyło. Być może producent próbował pozbyć się pozostałości po iPhone 8, dlatego też zdecydowano się na tak stary design. Na całe szczęście dla konsumentów, którzy chcieliby kupić pierwszego i przede wszystkim budżetowego iPhone, 4. generacja modelu SE będzie atrakcyjna pod względem wyglądu.

Przeczytaj także: Wiemy, kiedy Apple doda coś, co ucieszy użytkowników Android

Tani iPhone Apple nie będzie już przestarzałym pod względem designu urządzeniem wykorzystującym 4,7-calowy wyświetlacz oraz fizyczny przycisk home znany z iPhone 6, 7 i 8. Tym razem na rynek trafi już bardziej nowoczesny smartfon, który wyglądem będzie zbliżony do tego, co oferują obecne modele smartfonów giganta z Cupertino.

Tani iPhone SE 4 będzie atrakcyjny

W sieci pojawiły się przecieki dotyczące najnowszego iPhone SE 4, a konkretnie zdjęcia etui ochronnych, które mają być dedykowane właśnie temu modelowi. Po ich wyglądzie możemy sądzić, że 4. generacja SE będzie prezentować się jak nowoczesne modele oferowane przez Apple. iPhone SE 4 będzie oferował bryłę, która powróciła do telefonów producenta wraz z premierą iPhone 12.

Mówi się, że telefon ten będzie wyposażony w 6,1-calowy wyświetlacz OLED, który zadebiutuje w tej serii urządzeń. W przypadku iPhone SE 4 producent wykorzysta wszystkim dobrze znanego notcha. Telefon będzie oferował Face ID. Tył będzie wyróżniał się pojedynczym okiem aparatu, co pozwoli odróżnić SE 4. generacji od flagowych modeli smartfonów Apple, nawet tych starszych. Oczekuje się, że Apple wykorzysta tutaj procesor A16 Bionic (w iPhone SE 3 znajdziemy A15 Bionic).

Data premiery oraz cena smartfona nie została jeszcze ujawniona.

Tak będzie wyglądał tani iPhone! Zmiany są ogromne!
Tak będzie wyglądał tani iPhone! Zmiany są ogromne! Fot. 91Mobiles/PhoneArena

Źródło: opr. wł., PhoneArena, X (Twitter)

Exit mobile version