Tak wygląda handheld Logitech do grania w chmurze!

Handheld Logitech do grania w chmurze ma być kolejnym urządzeniem o tym typie konstrukcji, który trafi do sprzedaży. Urządzenie jest tajemnicą, jednak niezbyt dobrze strzeżoną, ponieważ w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia konsoli.

Handheld Logitech pokazany w sieci

Przenośne konsole stają się niezwykle popularne. Trend zapoczątkowało Nintendo Switch, natomiast na rynku obecnie króluje Steam Deck. A to przecież nie wszystko, ponieważ można kupić również takie urządzenia jak Ayn czy Ayeno. Do tego grona chce dołączyć Logitech, który wraz z chińskim Tencentem chce stworzyć swoje urządzenie do grania w chmurze.

Przeczytaj także: To oficjalne! Logitech i Tencent stworzą przenośną konsolę do grania w chmurze

Handheld Logitech ma być urządzeniem, który pozwoli na granie w chmurze. Poza tym szczegółem do tej pory nie posiadaliśmy żadnych konkretnych informacji na temat tej konsoli. W sieci pojawiły się jednak zdjęcia urządzenia. Ich wiarygodność potwierdza fakt, że Evan Blass, który je udostępnił, został poproszony przez Logitech o ich usunięcie, powołując się na DMCA.

Urządzenie pozwoli na grę w chmurze

Możliwość grania w chmurze sprawiła, że zapotrzebowanie na przenośne konsole mocno wzrosło. Dlatego też Logitech i Tencent zdecydowali połączyć siły i stworzyć urządzenie do tego typu rozgrywki. Handheld Logitecha, patrząc na zdjęcia, które pojawiły się w sieci, swoim wyglądem przypomina Nintendo Switch.

Na tyle urządzenia znajdziemy dwa uchwyty, natomiast z przodu umieszczono dwa drążki analogowe, D-pad, cztery spusty oraz cztery przyciski główne. Sądząc po grafice na ekranie konsoli, handheld Logitech pozwoli na korzystanie z takich serwisów jak Xbox Cloud Gaming, GeForce Now, Steam, czy uruchamianie Google Chrome, YouTube, czy sklepu Google Play Store.

Niestety, więcej szczegółów na temat urządzenia nie mamy, dlatego trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Źródło: Evan Blass

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Aplikacja Biedronka cieszy się ogromną popularnością

Sieć sklepów Biedronka pochwaliła się wynikami popularności jakie osiągnęła...

Kolejny problem Samsunga! Puchnące baterie we flagowcach!

Wygląda na to, że youtuber posługujący się pseudonimem Mrwhosetheboss...

Nagość na Instagramie? Koniec z tym! Serwis wprowadza nowe rozwiązanie

Nagość na Instagramie to chleb powszedni, dlatego też Meta...

Nicholas Latifi odchodzi z Williamsa. Kto go zastąpi?

Stało się to, o czym cały świat F1 mówił...
Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!