Connect
To Top

Test Lenovo Yoga 730-15IKB – biznesowy laptop dla wymagających

Jeśli potrzebny jest Ci biznesowy laptop z wydajnymi podzespołami, który będzie służył do pracy powinieneś zainteresować się bohaterem tego artykułu. Lenovo Yoga 730-15IKB to konwertowalny sprzęt, który sprosta nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

Wstecz1 z 5Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Laptop biznesowy powinien być elegancki, wydajny. Musi pracować długo na akumulatorze, mieć wygodną klawiaturę i czytelny ekran. Co jeszcze? Ważne, by był cichy i lekki. Mam nadzieję, że niczego nie pominąłem. To właśnie dlatego wybrałem… MacBooka Air. Kiedy otrzymałem wiadomość z propozycją testów Lenovo Yoga 730-15IKB pomyślałem “czemu nie”. Na pierwszy rzut oka notebook wydaje się być atrakcyjny pod względem wizualnym. Ze specyfikacji wynika, że posiada bardzo wydajne podzespoły. Core i7 ósmej generacji, 16 GB pamięci RAM, 512 GB SSD, dedykowana karta graficzna NVIDIA GTX 1050. Brzmi ciekawie. Do tego jest to laptop konwertowalny. Co to znaczy? Możemy obrócić wyświetlacz i w taki prosty sposób możemy pracować tylko i wyłącznie na ekranie. Cenowo również wypada nieźle, ponieważ za takie parametry musimy zapłacić około 6500 złotych. Jeśli zainteresował was ten biznesowy laptop dla wymagających zapraszam do dalszej lektury. Oto test Lenovo Yoga 730-15IKB. Aha, doskonale wiem, że w biznesie czas to pieniądz więc zapewniam, że będzie krótko i na temat.

Wstecz1 z 5Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Nowe technologie

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media