Connect
To Top

Test Philips 5000 LatteGo – kawa w prosty sposób

Mała czarna, latte, espresso… Kto z nas nie lubi kawy? Ten napój potrafi zdziałać cuda. Dla wielu osób dzień bez kawy, jest dniem straconym. Aby przygotować go w kilka chwil warto skorzystać z ekspresu. Sprawdźcie nasz test Philips 5000 LatteGo. Czy urządzenie, które mieliśmy okazję sprawdzić rzeczywiście będzie dobrą propozycją dla kogoś, kto poszukuje ekspresu do kawy? Przekonajmy się o tym.

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Zawartość opakowania

W zestawie z ekspresem do kawy Philips 5000 LatteGo otrzymujemy przewód zasilający, instrukcję obsługi, a także spieniacz do mleka, LatteGo. Producent chwali się, że jest to innowacyjne rozwiązanie. Głównie chodzi o to, że spieniacz zbudowany jest tak naprawdę z dwóch elementów. To  kolei ma przyspieszyć jego mycie. Testowany przeze mnie zestaw wyposażony był także w filtr, który blokuje kamień.

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media