Connect
To Top

Test Philips 5000 LatteGo – kawa w prosty sposób

Mała czarna, latte, espresso… Kto z nas nie lubi kawy? Ten napój potrafi zdziałać cuda. Dla wielu osób dzień bez kawy, jest dniem straconym. Aby przygotować go w kilka chwil warto skorzystać z ekspresu. Sprawdźcie nasz test Philips 5000 LatteGo. Czy urządzenie, które mieliśmy okazję sprawdzić rzeczywiście będzie dobrą propozycją dla kogoś, kto poszukuje ekspresu do kawy? Przekonajmy się o tym.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Wygląd zewnętrzny ekspresu Philips 5000 LatteGo

Philips 5000 LatteGo to ekspres o wymiarach 221 x 240 x 430 mm. Jak widać więc, nie należy on do największych, dzięki czemu zmieści się nawet w małych kuchniach. Z lewej strony umieszczono 1,8-litrowy zbiornik na wodę (z filtrem AquaClean oczyszczającym wodę i zapobiegającym osadzaniu się kamienia), natomiast z prawej strony znajdziemy pojemnik na kawę, który mieści 250 g ziaren. Co ważne, aby nie uległy wywietrzeniu producent zastosował specjalną pokrywkę.

Na froncie umieszczono sześć przycisków, którymi zmieniamy ustawienia oraz możemy w prosty sposób uruchomić proces przygotowania espresso, cappuccino, latte oraz kawę czarną. Warto zauważyć, że zagłębiając się w menu możemy także szybko przygotować cafe au lait, americano, spienić mleko lub po prostu nalać do kubka wrzątek. Jest także ekran, na którym widnieją wszelakie informacje na temat przygotowywanego napoju. Między innymi dowiemy się o intensywności (mocy) kawy. Po lewej stronie znajdziemy dyszę, z której lecieć może gorąca woda. Podłączamy do niego system LatteGo, a więc spieniacz do mleka. Warto dodać, że dysze, z których leci kawa są regulowane. Możemy jednocześnie przygotować dwa napoje, ale to akurat nic nadzwyczajnego.

W ekspresie przeważa czerń i chrom. Jego design może się podobać. Zdecydowanie będzie pasować do większości kuchni, zarówno tych klasycznych, jak i nowoczesnych.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media