Connect
To Top

TIDAL za darmo przez pół roku!

Streaming muzyki to chyba jedna z najlepszych rzeczy, jakie zostały wymyślone. Dzięki temu niewielkim kosztem możemy stać się posiadaczem ogromnej ilości albumów. Z okazji festiwalu w USA wprowadzono świetną promocję. TIDAL za darmo przez pół roku w wersji Premium. Myślę, że warto skorzystać.

TIDAL za darmo w wersji Premium przez pół roku

Na rynku streamingu muzyki rządzi Spotify, Apple Music oraz Tidal. Ten ostatni cechuje się świetną jakością, oczywiście w wersji najwyższej – Hi-Fi. To właśnie z tej aplikacji korzysta większość osób, które wymagają krystalicznie czystego dźwięku. Potwierdzeniem może być wsparcie tej platformy na Audio Video Show, które odbywa się w Warszawie. Z okazji festiwalu 2018 Made In America TIDAL za darmo dostępny jest w wersji Premium. Co ciekawe przez pół roku możemy z niego korzystać nie wydając ani złotówki. Wydaje mi się, że to świetna okazja by sprawdzić, czy preferujemy właśnie tą platformę, czy jednak inną. Tak czy inaczej, wystarczy kliknąć tutaj by założyć nowe konto. Promocja dostępna jest na całym świecie, nie tylko w USA, jak mogłaby sugerować lokalizacja festiwalu.

Tak, czy inaczej jeśli chcecie być posiadaczem TIDAL Premium za darmo wystarczy odwiedzić wyżej przedstawiony link i założyć nowe konto. Do dzieła! 🙂

A tak przy okazji, jeśli nie będziecie zainteresowani korzystaniem z TIDAL’a, bo jednak się Wam nie spodoba wystarczy przed zakończeniem okresu (a więc za sześć miesięcy) anulować subskrypcję.

More in Muzyka

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media