140
Views

Tinder to popularna aplikacja randkowa, z której korzystają milionów osób na świecie. Tak samo jest w przypadku aplikacji Lyft, dzięki któremu w każdej chwili możemy zamówić transport. Te dwie marki właśnie zaczynają współpracę.

Tinder pozwoli Ci podarować transport Twojej randce

Zamysł działania Tindera jest chyba znany każdemu – przesuwasz w prawo, dajesz “like” osobie, która Ci się podoba. Przesunięcie w lewo świadczy o przeciwieństwie. Gdy dwie osoby się sobie podobają, i obie dały lajka łączą się w parę i mogą ze sobą porozmawiać. Szybkie, proste i wygodne. W ostatnim czasie Tinder mocno się rozbudował, ponieważ wprowadził do funkcji swoich aplikacji możliwość prowadzenia rozmów wideo. Teraz idzie o krok dalej.

Tinder oznajmił, że rozpoczyna on współpracę z marką Lyft. Tym samym użytkownik będzie mógł “podarować” transport drugiej osobie, z którą umówił się na randkę. Nie ma jednak szczegółów jak funkcja będzie zaimplementowana do aplikacji randkowej.

tinder lyft
Tinder rozpoczyna współpracę z Lyft.

Najważniejsze funkcje Lyft będą dostępne, a to ważna informacja

Lyft to aplikacja, która dba o bezpieczeństwo swoich użytkowników. Nic dziwnego, przecież wsiadamy do samochodu z zupełnie obcą osobą. Aplikacja oferuje dzielenie się aktualnym położeniem ze znajomymi i rodziną. Bardzo ważną więc informacją jest to, że opcja ta będzie również dostępna w aplikacji Tinder.

Niestety, nie znamy żadnych szczegółów jak będzie wyglądać zamawianie transportu. Czy będzie to można zrobić od razu, czy może dopiero po jakimś czasie znajomości? Raczej pewnym scenariuszem jest to, że druga osoba będzie musiała zaakceptować podarunek. Pozostaje również pytanie czy dany kierowca będzie mógł odrzucić zamówiony kurs? Jak poinformował Tinder, o szczegółach dowiemy się w przeciągu najbliższych miesięcy.

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.