Tinder znowu znalazł się na ustach wszystkich, a to za sprawą dokumentu “Oszust z Tindera”. Aplikacja randkowa raczej nie życzyła sobie takiego PR-u, ale z pewnością dzięki temu będzie jeszcze popularniejsza. Niemniej jednak aplikacja dostanie nową funkcję randek w ciemno.

Tinder jest na ustach wszystkich

“Oszust z Tindera” robi furorę na Netflixie, przez co aplikacja znalazła się na ustach całego świata. Dostawca aplikacji randkowej cały czas jednak pracuje nad swoim produktem i co chwila pojawiają się w nim mniejsze lub większe nowości. Deweloper spróbuje czegoś nowego.

Przeczytaj także: Pamiętacie serię Sony Walkman? Powraca!

Charakterystyczną formą korzystania z aplikacji Tinder jest przesuwanie w lewo i w prawo. W prawo przesuwamy, jeśli dana osoba wpadnie nam w oko, a w lewo, jeśli dana osoba nie przypadnie nam do gustu. Teraz do aplikacji trafi nowa funkcja randek w ciemno. Jak będzie działać to rozwiązanie?

Randki w ciemno trafiają do opcji Fast Chat

Nie tak dawno do aplikacji randkowej trafiła opcja Fast Chat do szybkiego nawiązania kontaktu i przełamania lodu. Opcja czatowania na żywo przyjęła się bardzo dobrze. Na tyle dobrze, że Tinder postanowił ją udoskonalić funkcją randek w ciemno. W tym przypadku osoby będą parowane na podstawie rzeczy, które je łączą.

tinder
Tinder wprowadza randki w ciemno. Na czym polegają?

Jak sama nazwa wskazuje, obie strony nie będą wiedzieć jak wyglądają. Jeśli zdecydują się na połączenie, dopiero wtedy zostanie ukazany ich wygląd. Nowa funkcja będzie również oferowała ciekawe gry, takie jak odpowiadanie na pytania na czas. Nowa funkcja jest już dostępna dla użytkowników z USA, a wkrótce ma pojawić się na innych rynkach.

Źródło: The Verge