Tyle wart jest Harry Kane wg. Spurs. Bayernu nie stać
177
Views

Tottenham Hotspur zażądał imponującej sumy za swojego napastnika, Harry Kane od jakiegoś czasu wiązany jest z przeprowadzką do Bayernu Monachium.

Spurs wycenili swojego napastnika

Tottenham wycenił swojego napastnika na 116 milionów euro! Angielski piłkarz ma jeszcze rok ważnego kontraktu z klubem z Londynu, ale zdecydowanie nie planuje go przedłużać. Wydaje się, że klub z Monachium jest faworytem do pozyskania tego napastnika.

Przeczytaj także: Koszulka piłkarska, którą wycofano w połowie sezonu. Widzisz powód?

Informacje o żądanej kwocie przez Tottenham pojawiły się w artykule francuskiego dziennika “L’Equipe”. Dotychczasowe oferty ze strony Bayernu Monachium oscylowały wokół 80 milionów euro, jednak klub z Premier League nie zgadza się na tak małą sumę. Tottenham chce uzyskać jak najwyższą cenę za swoją gwiazdę, która uchodzi za jednego z najlepszych napastników na świecie.

Tyle wart jest Harry Kane wg. Spurs. Bayernu nie stać
116 milionów euro za Kane, to może być za dużo dla Bayernu Monachium, który widzi Anglika w swoim składzie. Źródło: Twitter

Harry Kane odejdzie z klubu prędzej czy później

Niestety dla fanów Spurs, Harry Kane jest zdeterminowany, aby odejść z klubu. Jeśli nie zostanie sprzedany, rozważa odejście jako wolny agent po upływie kontraktu. Prezes Tottenhamu, Daniel Levy, nie zamierza pozwolić na taką sytuację i aktywnie szuka możliwości transferu dla kapitana drużyny.

Transfer Kane’a do Bayernu Monachium wydaje się jednak trudny do zrealizowania ze względu na kwotę, jaką żąda Tottenham. Niemiecki klub może mieć trudności z wygospodarowaniem tak dużej sumy na pozyskanie nowego napastnika.

Tyle wart jest Harry Kane wg. Spurs. Bayernu nie stać
Piłkarz jest zdeterminowany do odejścia. Jeśli nie dojdzie do transferu, opuści klub jako wolny agent. Źródło: Twitter @SpursOfficial

Źródło: Twitter, Zdjęcie główne: Twitter @SpursOfficial

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.