W Google Maps sprawdzimy ceny paliw! Funkcja dostępna w Polsce

Google Maps to najpopularniejsza aplikacja mobilna z mapami. Jest aktualizowana na bieżąco i oferuje coraz więcej przydatnych funkcji. Po dodaniu funkcji ostrzegania przed fotoradarami, Google postanowiło jeszcze bardziej usprawnić swoją aplikację. Funkcja sprawdzania cen paliw zaczęła pojawiać się u użytkowników.

Google Maps jest cały czas rozwijane

Usługa Google Maps i aplikacja mobilna to jedna z najczęściej używanych appek. Korzystają z niej głównie kierowcy, ale przydaje się również pieszym. Nic więc dziwnego, że amerykański gigant chce rozwijać swoją aplikację. Darmowa aplikacja od Google spełnia wszystkie wymagania, posiada przydatne funkcje i jest prosta w użyciu. Największym plusem map Google jest przede wszystkim to, że są one aktualizowane na bieżąco, dlatego też, nawet nowopowstałe drogi pojawiają się w niej po krótkim czasie.

Nowa funkcja już dostępna – aplikacja pokazuje ceny paliw na stacjach

Po wdrożeniu funkcji ostrzegania przed fotoradarami i patrolem policji przyszła pora na nową, bardzo ciekawą funkcję. Google Maps pozwoli na sprawdzenie cen paliw bezpośrednio z interfejsu aplikacji. Na chwilę obecną funkcja ta jest dostępna na wybranych stacjach, jednak jej zasięg z czasem będzie rósł. Jest to ukłon w stronę kierowców. Teraz będziemy mogli przeglądnąć stacje, na których paliwo jest najtańsze i natychmiastowo wyznaczyć do nich trasę.

Warto jednak zaznaczyć, że nowa funkcja Google Maps dostępna jest dla wybranych użytkowników. Niebawem powinno się to zmienić, dlatego też sprawdzajcie swoją aplikację na bieżąco. Funkcja ta działa na systemach Android i iOS. Pojawiła się także na Android Auto, więc to samo powinno stać się w przypadku Apple CarPlay.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Włosy u mężczyzn – jak zadbać o ich strukturę i co wykorzystać do codziennej pielęgnacji?

W dzisiejszych czasach mężczyźni są coraz bardziej świadomi tego,...

Leo Messi w MLS! Argentyńczyk blisko porozumienia!

Leo Messi w MLS to coś, o czym mówiło...

Na popularnym serwisie aukcyjnym już tego nie kupisz.

Walka z motoryzacją wchodzi na kolejny poziom. Na popularnym...

Dariusz Szpakowski odebrał nagrodę z rąk Ronaldo!

Dariusz Szpakowski to legendarny komentator sportowy, który czarował swoim...


Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!