Site icon MenWorld.pl

W Żabce naprawisz telefon i dostaniesz zastępczy!

W Żabce naprawisz telefon i dostaniesz zastępczy!

W Żabce naprawisz telefon i dostaniesz zastępczy!

Co robisz, kiedy zepsuje Ci się telefon? Szukasz najbliższego serwisu, który zajmuje się takimi rzeczami. Od dziś nie musisz, ponieważ w Żabce naprawisz telefon, a na czas serwisu możesz wynająć smartfon zastępczy, jeśli będziesz tego potrzebował. Nowa usługa w sieci sklepów!

Nowa, niecodzienna usługa w popularnej sieci sklepów

Żabka już dawno przestała być zwykłym sklepem spożywczym – w placówkach tej sieci opłacimy rachunki, odbierzemy paczki, wypłacimy pieniądze, czy naprawimy buty, a to wszystko w momencie, kiedy będziemy robić najpotrzebniejsze zakupy. Teraz polska sieć sklepów wniosła swoje usługi na wyższy poziom.

Przeczytaj także: Opłata abonamentu RTV. Pobiorą Ci ją z konta, sami!

Po usługach związanych z naprawą i czyszczeniem butów przyszła pora na coś nowego – w Żabce naprawisz telefon! Tak, polska sieć sklepów nawiązała współpracę z firmą Digital Care, dzięki której klienci za pośrednictwem dedykowanej strony, będą mogli za pośrednictwem jednego z 10 tys. sklepów, nadać paczkę kurierską z zepsutym smartfonem!

W Żabce naprawisz telefon i dostaniesz zastępczy!
W Żabce naprawisz telefon i wynajmiesz zastępczy!

Uwielbiamy zaskakiwać naszych klientów, rozwijając dla nich kompleksowy pakiet Wygodnych Usług. Nowością jest możliwość naprawy smartfona z Żabką i Digital Care. Zamiast wyrzucić uszkodzony smartfon warto go nadać w pobliskiej Żabce i przekazać do profesjonalnej i szybkiej naprawy. W ten sposób, zgodnie z naszą Strategią Odpowiedzialności, pomagamy klientom oszczędzić czas, pieniądze i zadbać o środowisko, ograniczając liczbę elektronicznych odpadów.

– Przemysław Tomaszewski, dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju usług.

W Żabce naprawisz telefon i wynajmiesz zastępczy

Nowa usługa, dzięki której w Żabce naprawisz smartfon, wystartowała 13 marca. Klient, który zdecyduje się na serwis swojego telefonu za pośrednictwem sklepu, ma do wyboru dwie opcje – autoryzowaną naprawę, w której serwis wykorzysta oryginalne części i gwarancji oraz drugą, bardziej budżetową z wykorzystaniem zamienników.

W Żabce naprawisz telefon i dostaniesz zastępczy!
W Żabce naprawisz smartfon i wynajmiesz zastępczy!

Co więcej, jeśli zajdzie taka potrzeba, klient będzie mógł wynająć smartfon zastępczy (99 zł). Zgłoszenie naprawy można zgłaszać pod tym linkiem. W formularzu należy wpisać producenta, model i numer IMEI naszego smartfona, po czym naszym oczom ujawni się szereg pytań dotyczących awarii, a następnie szacowany koszt naprawy.

W Żabce naprawisz telefon i dostaniesz zastępczy!
Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, wyprać warunek naprawy i zanieść telefon do punktu Żabki. Fot. Żabka

Źródło: opr. wł./Żabka

Exit mobile version