Reklama
Strona główna Sport Walka w budce telefonicznej podczas PRIME Show MMA 3

Walka w budce telefonicznej podczas PRIME Show MMA 3

0

PRIME Show MMA 3 zachwyca pomysłowością. Walka w budce telefonicznej będzie miała miejsce na najbliższej gali! Jakie zasady będą obowiązywać podczas tego „starcia”?

Walka w budce telefonicznej – czy to nie przesada?

Przyzwyczailiśmy się, że w Rosji wszystko jest możliwe. Pod względem „urozmaicania” sobie sportów walki, Rosjanie nie mają sobie równych. Car-Jitsu, slap fighting czy właśnie walka w budce to „creme de la creme” rosyjskiej rozrywki. Na czym polega starcie w budce telefonicznej? Cóż. Jak w każdym sporcie uderzanym trzeba pokonać swojego przeciwnika, a do tego celu zawodnicy używają pięści. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ringiem pojedynku jest prawdziwa budka telefoniczna.

PRIME Show MMA 3 zorganizuje pierwszą w Polsce walkę w budce telefonicznej. W niej zmierzy się Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak z Jakubem Lasikiem. Starcie bez limitu czasowego oznacza brutalny pojedynek, który zakończy się dopiero po nokaucie. Gala PRIME Show MMA 3 odbędzie się 1 października, a w walce wieczoru zmierzy się Martyna „Pysia” Zbirańska z Pauliną Hornik. Zobaczcie poniżej jak wygląda taka walka.

Bilety na galę dostępne tutaj!

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version