201
Views

Każda z drużyn w grze Caliber składa się z czterech operatorów o różnych klasach:

  • Szturm: efektywny na średnim i krótkim dystansie. Idealny do agresywnego stylu gry.
  • Wsparcie: wspomaga drużynę ogniem kryjącym. Dla miłośników ciężkiego uzbrojenia.
  • Medyk: wspiera drużynę w ogniu walki. Dobra klasa dla osób lubiących pomagać innym.
  • Snajper: walczy na dalekich dystansach. Celne oko i pewna ręka to podstawa.

Wargaming ogłasza nowy tytuł - Caliber!

Co wiadomo o grze Caliber?

Aby zwyciężać wszyscy operatorzy muszą współpracować w ramach swoich ról i klas w drużynie. Gracze będą mogli wybierać z szeregu narodowych sił specjalnych jak polski GROM, amerykański Navy SEALs czy niemieckie Kommando Spezialkräfte. Każda część modelów postaci, od unformów przez naszywki po uzbrojenie i akcesoria zostało oddane w najdrobniejszych detalach i zgodnie z tym, jak wyglądają poszczególne siły specjalne na całym świecie.

Caliber będzie obecny po raz pierwszy w Europie na targach gamescom 2019. Po rygorystycznych testach w krajach WNP, będzie można zobaczyć go w akcji na targach w Kolonii. Europejscy gracze, którzy chcą dowiedzieć się więcej o grze mogą już rejestrować się na playcaliber.eu

 

„Jesteśmy niesamowicie podekscytowani, że będziemy prezentować Caliber w Europie po raz pierwszy, a dodatkowo na największej growej scenie – na gamescomie!” mówi Alexander Zezyulin, dyrektor gry. „I tak, projektując grę upewniliśmy się, że odpowiada on filozofii Wargamingu – jest free-to-win i jest uczciwa. Istotne jest również, że nie jest to strzelanka wymagająca niesamowitego czasu reakcji. Tylko taktyka pozwoli Wam wygrać w tym teatrze działań wojennych.

Wargaming ogłasza nowy tytuł - Caliber!

Tagi:
· ·
Kategoria artykułu
Gry
Wpis partnerski

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.