WhatsApp. Najnowsza zmiana nie spodoba się użytkownikom

WhatsApp to jeden z najpopularniejszych komunikatorów mobilnych na świecie. Aplikacja należąca do Facebooka otrzyma wkrótce kolejną aktualizację, która ma wyświetlać spersonalizowane reklamy i funkcję Sklepy z popularnego serwisu społecznościowego.

WhatsApp bardziej przystępny dla przedsiębiorców

Komunikowanie się za pomocą aplikacji WhatsApp jest bardzo proste i wygodne. Zupełnie za darmo możemy rozmawiać z rodziną czy przyjaciółmi rozrzuconymi po całym świecie. Jest to także forma komunikacji ze sprzedawcami. Teraz w WhatsApp pojawi się nowa funkcja, która sprawi, że kontaktowanie się ze sklepem będzie jeszcze bardziej komfortowe.

Mowa tutaj o funkcji Sklepy z Facebooka. W aplikacji WhatsApp będą wyświetlane produkty czy oferty sklepów. Będą one pojawiać się w zakładce Aktualności, a dobierane będą one na podstawie naszych zainteresowań w formie reklam. To pozwoli sprzedawcom na zwiększenie swoich zasięgów.

Reklama

Whatsapp
W komunikatorze pojawi się funkcja Sklepy znana już z Facebooka i Instagrama.

Czy nowa funkcja pojawi się w Polsce?

Funkcja Sklepy w WhatsApp to bardzo ciekawa opcja, szczególnie dla sprzedawców. Pozwoli nie tylko na zwiększenie zasięgów i zyskanie potencjalnych klientów, ale również na wygodniejszą formę kontaktu. Funkcja Sklepy na Facebooku czy Instagramie to bardzo wygodna forma zakupów, którą teraz doświadczą użytkownicy komunikatora.

Przeczytaj także: WhatsApp daje ostatnią szansę. Albo się zgadzasz, albo kasują Ci konto

Na tę chwilę nie ma jednak informacji, kiedy i czy w ogóle funkcja pojawi się w polskiej wersji aplikacji. Oczywiście najpierw pojawi się ona w USA, jednak niewykluczone jest to, że jeśli się sprawdzi, pojawi się również na innych rynkach. Pozostaje jednak pytanie, czy w przypadku komunikatora, tego typu rozwiązanie jest potrzebne?

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama