Connect
To Top

Wiedźmin za 5 złotych? Ruszyła promocja gier na GOG.com!

GOG.com, cyfrowa platforma z grami ogłosiła wyprzedaż, w której z okazji powrotu do szkoły przeceniono ponad pięćset tytułów. W niektórych z nich możemy zaobserwować obniżkę nawet o 90%! Przykładowo Dragon Age ORIGINS kupimy za 16,99 zł, a Wiedźmina 2 za 5,89 zł.

“Witaj szkoło” z GOG.com, czyli ogromne obniżki cen gier, między innymi Wiedźmin za “piątaka”

W ramach promocji o nazwie “Witaj szkoło” na łamach platformy GOG.com ogłoszono promocję, w której ponad pięćset gier możemy kupić w bardzo niskich cenach. Zdecydowanie warto udać się na stronę aby kupić jakiś tytuł, bądź tytuły, które przydadzą się na zabicie czasu. Zbliżają się jesienne, ponure wieczory. Akurat wtedy będziemy mogli sprawdzić znane bądź mniej znane gry, które kupiliśmy dosłownie za grosze. Wiele z nich jest bowiem przeceniona nawet o 90%! 

GOG.com sprzedaje część gier w ramach tak zwanej “błyskawicznej okazji”. Przykładowo wspomniany wcześniej Dragon Age: Origins Ultimate Edition, który kosztował wcześniej 85,39 zł teraz możemy kupić za 16,99 zł. Oferty odświeżają się co jakiś czas, dlatego warto zaglądać na platformę. Może akurat traficie na grę, która Was zaciekawi. Tytuły, które rzuciły mi się w oko to między innymi SimCity 4 za 18,49 zł, Everspace za 29,89 zł, Wiedźmin za 4,49 zł, Wiedźmin 2 za 5,89 zł, a “trójka” w wersji Game of The Year, która zawiera dodatki Serca z Kamienia, a także Krew i Wino kosztuje 59,99 zł.

Krótko mówiąc, jest w czym wybierać. Udanych zakupów Wam życzę! 

More in Gry

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media