113
Views

W niedzielę rozgrywany był finał ligi NFL, czyli Super Bowl. To idealna okazja do przedstawienia nowych produktów czy produkcji filmowych. Skorzystał z niej Amazon, który przedstawił pierwszy oficjalny zwiastun serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy! Zobaczcie!

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy od Amazon na pierwszym zwiastunie!

Serial Władca Pierścieni: Pierścienie władzy zbliża się do nas wielkimi krokami. W zeszłym miesiącu pojawiły się pierwsze plakaty, co oznacza, że producent ostro ruszył z kampanią reklamową najdroższego serialu w historii. Kilka dni temu pojawiły się informacje, że pierwszy zwiastun zostanie pokazany 14 lutego i tak się w rzeczywistości stało.

Przeczytaj także: Śródziemie do nabycia. Kto przejmie prawa do Hobbita i LOTR?

lotr władca pierścieni pierścienie władzy amazon
Władca Pierścieni od Amazona. Mamy pierwszy trailer!

Pierwszy trailer nie zdradza zbyt dużo. Na urywkach możemy zobaczyć Galadrielę. Królowa Elfów zamieszkująca lasy Lothlórien będzie jedną z najważniejszych postaci całej serii. Na ekranie zobaczyliśmy także przedstawicieli innych ras zamieszkujących Śródziemie – nizołków, krasnoludów, czy ludzi.

Najdroższy serial w historii!

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy od Amazon przedstawia wydarzenia długo przed tymi pokazanymi w Hobbicie, czy Władcy Pierścieni wyreżyserowanego przez Petera Jacksona. W serialu przedstawiona będzie Druga Era i moment wykłucia pierścieni władzy oraz tego jedynego. W fabula znajdzie się także postać Saurona.

Teaser, który pojawił się przy okazji Super Bowl, przestawia majestatyczne krajobrazy. Możemy mieć pewność, że produkcja będzie serialem pełnym efektów specjalnych na najwyższym poziomie. Warto przypomnieć, że wyprodukowanie pierwszego sezonu serialu kosztowało aż 500 milionów dolarów!

Źródło: YouTube

Kategoria artykułu
Film
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.