Nowa kolekcja Wrangler ICONS jesień-zima 2019
Nowa kolekcja Wrangler ICONS jesień-zima 2019

Wrangler ICONS – nowa kolekcja jesień-zima 2019

Wrangler ICONS – kolekcja jesień-zima 2019

W kolekcji Wrangler ICONS pojawią się klasyczne kultowe kroje. Od słynnej 124MJ, która jest archetypem kurtki denimowej, po koszulę 27MW stworzoną kiedyś dla kowbojów. Pojawią się również autentyczne spodnie 11MWZ. To pierwsze westernowe jeansy o wąskiej linii, teraz również w nowym wydaniu dla kobiet.

Linia ICONS jest fundamentem kolekcji jesień-zima 2019, w której pojawi się jeszcze więcej nowych produktów. Czarny denim obecny w kolekcjach Wranglera od dekad w tym sezonie przybierze szary odcień. Jeansy, kurtki i koszule w tym kolorze wprowadzą do kolekcji ciemną, wyrazistą nutę.

Nie zabraknie także Sherpy. To legendarna kurtka z kożuszkiem, która zaprezentowana była po raz pierwszy w latach 60. Jest to idealna wersja słynnego denimowego modelu 124MJ na zimny sezon. Będzie dostępna w klasycznym niebieskim odcieniu oraz z nowego czarnego denimu z efektem znoszenia. Wrangler może pochwalić się ciekawą metodą barwienia. Zapewnia ona uzyskanie autentycznych wykończeń. Od surowego denimu po wersję z 5-letnim efektem znoszenia i sprania. Legendarny denim na noce, kiedy tworzą się legendarne wspomnienia.

W przypadku zainteresowania nową kolekcją zachęcam do odwiedzenia strony producenta.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
Mad Dog GM700 - mysz dla graczy w dobrej cenie
Mad Dog GM700 – mysz dla graczy w dobrej cenie