113
Views

Chcesz zobaczyć na żywo wyścigi w Monzie i spędzić noc w czterogwiazdkowym hotelu w Bergamo? Xblitz i EMPIK organizują konkurs, w którym możecie wygrać trzydniowy wyjazd. Co trzeba zrobić?

Wszyscy dobrze wiemy, jak emocjonujące są wyścigi Formuły 1. Wielokrotnie pisał o nich nasz ekspert – Łukasz, który jest fanem królowej motorsportu. Polski producent wideorejestratorów, które gościliśmy na łamach naszego portalu wielokrotnie, firma Xblitz organizuje wspólnie z siecią EMPIK konkurs, dzięki któremu będziecie mieli okazję wyruszyć na jedne z najdłużej organizowanych wyścigów w historii. Chodzi oczywiście o Grand Prix Włoch Formuły 1. Co zrobić aby wygrać trzydniowy wyjazd na wyścigi w Monzie oraz nocleg w czterogwiazdkowym hotelu w Bergamo? Już tłumaczę.

Wygraj wyjazd na wyścigi w Monzie i pobyt w hotelu w Bergamo
Wygraj wyjazd na wyścigi w Monzie i pobyt w hotelu w Bergamo.

Xblitz i EMPIK organizują konkurs. Wygraj wyjazd na wyścigi w Monzie i pobyt w Bergamo

Jeśli macie chęć udział w konkursie musicie kupić wideorejestrator Xblitz w sieci EMPIK, a także odpowiedzieć na pytanie konkursowe: “dlaczego to właśnie Ty powinieneś zobaczyć na żywo wyścigi we Włoszech?”. Odpowiedź należy umieścić na specjalnej stronie konkursowej: https://wyscigiwewloszech.xblitz.pl/.

Spieszcie się, bowiem promocja trwa od 15.07 do 16.08.2022. Ogłoszenie wyników nastąpi 18.08.2022. Warto również zauważyć, że jury oceniając zadanie konkursowe będzie brało pod uwagę przede wszystkim waszą kreatywność. Dodam również, że regulamin konkurs dostępny jest tutaj.

Kategoria artykułu
AGD i RTV · Motoryzacja · Podróże
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.