94
Views

Niestety, każdy smartfon ma swoją datę przydatności, przynajmniej dla producenta. Xiaomi kończy wsparcie dla popularnych modeli smartfonów. Sprawdźcie, czy wasz telefon znajduje się na tej liście.

Chiński producent rozszerza listę smartfonów, które nie otrzymają już aktualizacji

Chiński gigant technologiczny regularnie wypuszcza na rynek nowe modele smartfonów, więc logiczne jest to, że z czasem starsze modele stracą oficjalne wsparcie, jeśli chodzi o aktualizację oprogramowania. Firma z Państwa Środka poinformowała, że kolejne modele przestaną być wspierane.

Xiaomi kończy wsparcie dla tych popularnych smartfonów! Ten flagowiec nie dostanie aktualizacji!
Xiaomi Mi 9

Przeczytaj także: Xiaomi przestanie dołączać ładowarki do swoich smartfonów

Xiaomi kończy wsparcie dla flagowych modeli, które zostały zaprezentowane stosunkowo niedawno. Mowa tutaj o modelach Mi 8, Mi 9 i Redmi 7A. Wszystkie te modele miały swoją premierę dwa lub trzy lata temu, więc można by się spodziewać, że będą jeszcze wspierane przez co najmniej rok, jednak producent zdecydował inaczej.

Dwa lata po premierze i Xiaomi kończy wsparcie

Chiński producent regularnie powiększa listę urządzeń, które przestaną być wspierane, a teraz do tego grona trafiły modele Mi 8, Mi 9 i Redmi 7A. Fakt, że Xiaomi kończy wsparcie dla tych modeli, oznacza, że użytkownicy nie dostaną już aktualizacji oprogramowania Google Android ani nakładki MIUI. Dochodzi do tego brak poprawek bezpieczeństwa urządzenia.

Promocje Xiaomi. Tańsza hulajnoga, słuchawki, odkurzacz i wiele innych
Xiaomi kończy wsparcie dla tych popularnych smartfonów! Ten flagowiec nie dostanie aktualizacji!

Fakt, że na liście znalazł się flagowiec Xiaomi Mi 9, który zadebiutował na rynku nieco ponad 2 lata temu, jest naprawdę szokujący. Użytkownicy mogą czuć się zawiedzeni.

Źródło: TechNave

Kategoria artykułu
Urządzenia mobilne
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.