Xiaomi Mi TV 4S 65 – dobry i niedrogi telewizor 4K

Potrzebny Ci dobry i niedrogi telewizor 4K, który zapewni przyzwoitą jakość obrazu? Myślę, że powinieneś się zainteresować modelem Xiaomi Mi TV 4S 65. Ale jak to? Przecież to producent smartfonów. Oczywiście, ale i zegarków, hulajnóg, plecaków, suszarek, a nawet okularów. Marka wchodzi na rynek z telewizorem, który będzie kusić dobrymi parametrami technicznymi oraz atrakcyjną ceną.

Niedrogi telewizor 4K o przekątnej 65 cali

Producent chwali się, że Xiaomi Mi TV 4S 65 cechować się będzie obsługą formatu HDR+. Co jeszcze wiemy na temat tego modelu? Jak sama nazwa mówi, telewizor będzie wyposażony w ekran o przekątnej 65 cali. Z nazwy można również wywnioskować, że obraz będzie wyświetlany w rozdzielczości UHD. Nie należy jej mylić z 4K, którą to zazwyczaj oferują kina. Zainteresowanych tym tematem odsyłam do Wikipedii. Pokrycie przestrzeni NTSC ma wynosić 85%. Za dźwięk odpowiedzialne będą dwa głośniki o mocy 20 W. Xiaomi informuje, że mają one obsługiwać DTS-HD, a także Dolby Audio.

Xiaomi Mi TV 4S 65 - dobry i niedrogi telewizor 4K
Xiaomi Mi TV 4S 65 - dobry i niedrogi telewizor 4K

Czym jeszcze cechować się będzie Xiaomi Mi TV 4S 65?

Telewizor ma posiadać trzy porty USB oraz trzy gniazda HDMI. Model ten cechować się będzie wsparciem Wi-Fi w dwóch zakresach: 2,4 i 5 GHz. Za łączność na przykład z zewnętrznymi kolumnami ma odpowiadać Bluetooth. Co jeszcze o nim wiemy? Mi TV 4S 65 ma posiadać wbudowany Chromecast, dzięki czemu możliwa będzie obsługa głosowa za pomocą Asystenta Google. Telewizor wyposażony będzie w Androida w wersji 9 Pie. To pozwoli na oglądanie Netflixa, YouTube czy innych serwisów VOD.

Reklama

Xiaomi Mi TV 4S 65 - dobry i niedrogi telewizor 4K
Xiaomi Mi TV 4S 65 - dobry i niedrogi telewizor 4K

Model ten ma być zaprezentowany w czerwcu 2020. Jego cena ma oscylować w granicach 549 euro. Przełożyć się to ma na około 2500 zł. Całkiem rozsądnie, jak na 65-calowy telewizor.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama