Site icon MenWorld.pl

Xiaomi prezentuje drugą generację Redmi Watch Lite!

Xiaomi posiada w swojej ofercie wiele urządzeń wearables. Opaski czy smartwatche to propozycję dla osób, które lubią monitorować swoje zdrowie. Chiński producent przedstawił właśnie w Europie drugą generację jednego z najlepszych smartwatchy na rynku – Xiaomi Redmi Watch 2 Lite.

Zegarek Xiaomi Redmi Watch 2 Lite wchodzi na europejski rynek

Xiaomi przygotowało coś specjalnie na święta. Producent elektroniki z Państwa Środka przedstawił Redmi Watch 2 Lite, który nie był dotąd dostępny w Europie. Pierwsza generacja smartwatcha zyskała bardzo dobre opinie i cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników. W niskiej cenie zyskujemy bardzo funkcjonalny smartwatch.

Xiaomi redmi watch lite 2
Xiaomi prezentuje drugą generację Redmi Watch Lite!

Przeczytaj także: Xiaomi chce zostać liderem rynku samochodów elektrycznych

Reklama

Smartwatch Redmi Watch 2 Lite, który trafił na Stary Kontynent, został pierwotnie zaprezentowany dwa miesiące temu. Dostępny był jednak w państwie producenta. Teraz trafił on na nasz rynek. Początkowo będzie on dostępny w Niemczech, potem trafi do Francji, Hiszpanii i Włoszech. Zapewne za jakiś czas trafi na półki sklepowe w naszym kraju.

Świetna specyfikacja w bardzo dobrej cenie

Co wiemy o Xiaomi Redmi Watch 2 Lite? Zegarek wyposażono w ekran o przekątnej 1,55-cala, który wyświetla obraz w rozdzielczości 360 x 320 pikseli. Na pokładzie znalazła się bateria o pojemności 262 mAh, która spokojnie powinna wystarczyć na 10 dni pracy! Wszystkie komponenty zostały zamknięte w plastikowej obudowie.

Warto zaznaczyć, że zegarek Redmi Watch 2 Lite pracuje na świetnym systemie operacyjnym, posiada moduł GPS z Galileo oraz GLONASS. Ten współpracuje bowiem z aplikacją treningową. Producent dał użytkownikowi duży wybór tarcz – jest ich aż 100! Obudowa posiada certyfikat wodoszczelności 5 ATM. Zegarek wyceniono na 69,99 EUR, czyli około 330 PLN.

Źródło: GSMArena

Exit mobile version