Site icon MenWorld.pl

Zbigniew Boniek zdradził imię nowego selekcjonera?

Nowy trener reprezentacji. Prezes PZPN podaje nowe nazwiska

Probierz podał skład. Jest jasna deklaracja i zaskoczenia!

Funkcja trenera reprezentacji Polski w dalszym ciągu nie została obsadzona, ale decyzja ma zostać podjęta do końca tego miesiąca. Zbigniew Boniek umieścił na Twitterze tajemniczy wpis, który może zdradzać nazwisko przyszłego selekcjonera kadry narodowej.

Zamieszania wokół trenera kadry ciąg dalszy

Za niecałe trzy miesiące ruszają pierwsze mecze eliminacyjne do Mistrzostw Europy 2024, które odbędą się w Niemczech. Niestety, zanim reprezentacja Polski wybiegnie na boisko i 24 marca zmierzy się z reprezentacją Czech, PZPN będzie musiał podjąć bardzo ważną decyzję, a mianowicie wytypować kolejnego selekcjonera kadry narodowej.

Zbigniew Boniek zdradził imię nowego selekcjonera?
Czesław Michniewicz z dniem 1 stycznia przestał pełnić funkcję selekcjonera kadry narodowej. Kto go zastąpi? Zdjęcie: PZPN

Przeczytaj także: To on będzie nowym selekcjonerem? “Jest najbliżej porozumienia.”

Reklama

Wraz z nadejściem nowego roku Czesław Michniewicz pożegnał się z funkcją głównego trenera reprezentacji Polski, pomimo tego, że jako pierwszy selekcjoner od 36 lat wyszedł z grupy na turnieju mistrzostw świata. Styl, brak chemii w zespole i afery wokół drużyny sprawiły, że 52-latek pożegnał się ze swoją posadą. Wydaje się, że Zbigniew Boniek ma swojego faworyta na to stanowisko.

Czy Zbigniew Boniek już wie, kto będzie nowym trenerem?

Zbigniew Boniek przez lata sprawował funkcję prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. Teraz jego miejsce zajął Cezary Kulesza, jednak były reprezentant Polski nie stroni od komentarzy w stronę polskiej piłki. Na jego prywatnym profilu na Twitterze pojawił się tajemniczy wpis – dwa emotikony symbolizujące flagę Polski, a pomiędzy nimi dwie literki, „NB”.

Zbigniew Boniek zdradził imię nowego selekcjonera?
Zbigniew Boniek zdradził imię nowego selekcjonera?

Większość od razu połączyła kropki i przypasowało do tych dwóch literek nazwisko jednego trenera, który pojawia się wśród kandydatów na selekcjonera reprezentacji Polski. Jest nim oczywiście Nenad Bjelica, który w przeszłości trenował Lecha Poznań i zna osobiście prezesa Cezarego Kuleszę. Trener nie tak dawno oznajmił, że jest gotów podjąć wyzwanie trenowania kadry narodowej!

Źródło: Twitter

Exit mobile version