Zidane wróci? Otrzymał gigantyczną ofertę! Źródło: Wikipedia
135
Views

Zinedine Zidane wróci na ławkę trenerską? Legendarny piłkarz, który jako trener wygrał już z Realem Madryt trzy trofea Ligi Mistrzów, od maja 2021 roku pozostaje bezrobotny. Okazuje się, że wkrótce może powrócić do pracy, ponieważ rzekomo otrzymał ogromną ofertę.

Świetne trenerskie résumé Francuza

Zinedine Zidane to jeden z najlepszych piłkarzy w historii. Na swoim koncie ma mistrzostwo świata i mistrzostwo Europy, zdobył też wiele indywidualnych nagród, a na boisku był po prostu artystą. Niestety, w wielu przypadkach kariera piłkarska nie przekłada się na późniejsze sukcesy w trenerce, choć w przypadku Francuza jest zupełnie inaczej.

Przeczytaj także: Nowe adidas Ultraboost Light – lekkie jak piórko!

Zidane w 2016 roku został ogłoszony szkoleniowcem pierwszej drużyny Realu Madryt. Debiutancki sezon może zaliczyć do udanych, ponieważ nie tylko zdobył mistrzostwo kraju, ale również triumfował w Lidze Mistrzów. Ten wyczyn udał mu się jeszcze dwukrotnie. W 2021 roku zdecydował jednak opuścić Madryt i stał się bezrobotny. Teraz mówi się, że Zidane wróci na ławkę trenerską, choć kierunek jest nieoczywisty.

Zidane wróci? Otrzymał gigantyczną ofertę!
Zidane już w swoim pierwszym sezonie wygrał krajowe rozgrywki i Ligę Mistrzów. Źródło: Wikipedia

Zidane wróci na ławkę? Jest ogromna oferta!

Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy mówiło się, że Zidane wróci na ławkę trenerską i od razu przejmie drużynę narodową Francji. Tak się jednak nie stało. Powrót “Zizou” nie jest jednak wykluczony, bo jak podaje hiszpański dziennika “Marca” Francuz otrzymał naprawdę lukratywną ofertę.

Skąd? Oczywiście od klubu, w którym obecnie gra Cristiano Ronaldo, Al-Nassr. Klub z Arabii Saudyjskiej miałby zaoferować zarobki na poziomie 60 milionów euro za sezon. Kontrakt miałby obowiązywać dwa lata. Drużyna w ostatnich dniach pożegnała się z trenerem Rudim Garcią.

Zidane wróci? Otrzymał gigantyczną ofertę! Źródło: Wikipedia
Zidane wróci? Otrzymał gigantyczną ofertę! Źródło: Wikipedia

Źródło: Marca/ Zdjęcia: Wikipedia

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.