124
Views

Nakładanie miedzianych przewodów uziemiających i elementów ogrodzeń jest bardzo męczącą i wymagającą pracą, dlatego też z pomocą przychodzi zszywacz do ogrodzeń MILWAUKEE M18 FUEL. Co ważne, jest to urządzenie bezprzewodowe oferujące długi czas pracy na pojedynczym ładowaniu!

Zszywacz do ogrodzeń MILWAUKEE M18 FUEL wchodzi na rynek

Większość osób, które mieszkają w domach, czy posiadają działki prędzej, czy później musi je ogrodzić. Nie tylko, aby wyznaczyć granice swojej posiadłości, ale również trzymać niechcianych intruzów z daleka. Nawijanie miedzianych przewodów na słupek i montaż elementów ogrodzeń jest bardzo męczącą i wymagającą pracą, która potrafi wycisnąć z człowieka siódme poty. Zszywacz do ogrodzeń MILWAUKEE M18 FUEL oraz ocynkowane ogniowo zszywki 9 GA temu zapobiegną.

Akumulatorowy zszywacz do ogrodzeń MILWAUKEE M18 FUEL sprawi, że praca podczas montowania ogrodzenia będzie sześciokrotnie szybsza. Co ciekawe, z urządzenia mogą korzystać także monterzy linii elektromagnetycznych. To potwierdza, jak wielofunkcyjnym i wydajnym urządzeniem jest urządzenie. Do pracy wystarczy jedna tylko jedna ręka! Urządzenie jest lekkie, łatwe do manewrowania i proste w obsłudze!

Zszywacz do ogrodzeń MILWAUKEE M18 FUEL. Szybko, łatwo i sprawnie!_1
Zszywacz M18 FUEL od MILWAUKEE to szybkie i łatwe do manewrowania urządzenie do stawiania ogrodzeń i linii elektromagnetycznych!

Urządzenie jest wydajne, wytrzymałe i kompatybilne z systemem M18!

Zszywacz do ogrodzeń MILWAUKEE M18 Fuel to bezprzewodowe urządzenie, które wyposażono w akumulator M18 REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT™ 3,0 Ah. Bateria ta pozwala na wbicie do 600 zszywek na jednym ładowaniu! Urządzenie jest w stanie wytrzymać bez ładowania cały dzień pracy. Na pokładzie znajdziemy także ręczną blokadę spustu, która zapobiega niezamierzonemu lub nieprawidłowemu wystrzeliwaniu zszywek. Producent zastosował tutaj opatentowany przez siebie mechanizm sprężyny azotowej zapewniający optymalną siłę wymaganą do wbijania zszywek, niezależnie od twardości materiału.

Przeczytaj także: MILWAUKEE Tour 2022 – przetestuj narzędzia akumulatorowe!

Zszywacz do ogrodzeń MILWAUKEE M18 FUEL to nie jedyna nowość w ofercie producenta, ponieważ MILWAUKEE wprowadza do swojej oferty także zszywki ocynkowane ogniowo 9 GA, które zostały opracowane z myślą o zszywaczu M18 FUEL. Dostępne są one w trzech rozmiarach – 40, 45 i 50 mm. W celu zapewnienia doskonałego trzymania w materiale przez długi czas producent pokrył zszywki kolczaste powłoką ocynkowaną i zakończył je rozbieżnymi ostrzami. Specjalna korona typu diamond crown pozwala zarówno na montaż drutu o zwiększonej średnicy, jak i małych elementów plastikowych. Zszywki 9 GA, z racji wykonania z ocynku ogniowego mają zwiększoną odporność na korozję!

Warto podkreślić, że nowy zszywacz do ogrodzeń MILWAUKEE M18 FUEL jest kompatybilny z całą linią narzędzi pracujących w systemie M18! System ten cechuje się wyjątkową wydajnością oraz został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających profesjonalnych użytkownikach elektronarzędzi. Dlatego też znajdziemy w nim bezszczotkowy silniki POWERSTATE, AKUMULATOR REDLITHUM, oraz oprogramowanie REDLINK PLUS, które gwarantuje ponadprzeciętną moc.

M18 FUEL™ Zszywacz do ogrodzeń (M18 FFUS-302C)

 • Działa wyłącznie ze zszywkami ogrodzeniowymi MILWAUKEE® 9 GA ocynkowanymi ogniowo (sprzedawane oddzielnie)
 • Oświetlenie diodowe LED powierzchni roboczej 
 • Klips umożliwiający zawieszenie na pasku (możliwość montażu z obu stron narzędzia) 
 • Beznarzędziowe usuwanie zaciętych zszywek 
 • Beznarzędziowa regulacja głębokości wbijania 
 • Automatyczny wyłącznik Dry-Fire zabezpieczający urządzenie przed pracą z pustym magazynkiem 
 • Drugi mechaniczny przełącznik blokady spustu 
 • Oznaczenia głębokości wbijania zszywek 
 • Możliwość precyzyjnego ustawiania zszywek 
 • Zszywki 9 GA 
 • Pojemność magazynka: 45 
 • Waga z akumulatorem M18 HB3: 5 kg 

Zszywki ogrodzeniowe ocynowanie ogniowo 9GA MILWAUKEE® 

 • Dostępne w 3 długościach:   
  • 40 mm – 4932480358
  • 45 mm – 4932480359
  • 50 mm – 4932480360
 • Zszywki kompatybilne WYŁĄCZNIE z M18 FUEL™ zszywaczem do ogrodzeń 

Źródło: MILWAUKEE

Kategoria artykułu
Dom
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.