2025 Ford Mustang GTD zaprezentowany. Co za auto!
180
Views

Świat motoryzacji jest pełen oczekiwań i podniecenia w związku z najnowszą zapowiedzią Forda. Już na wiosnę przyszłego roku na rynku pojawi sie nowy gracz na scenie samochodów sportowych – 2025 Ford Mustang GTD. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia tego modelu, które prezentują połączenie doskonałych osiągów z nowoczesnym stylem.

2025 Ford Mustang GTD oficjalnie zaprezentowany

Z wyrazistym designem i aerodynamicznym kształtem, 2025 Ford Mustang GTD prezentuje się jak zmysłowe połączenie klasycznego stylu Mustanga z futurystycznymi akcentami. Charakterystyczna atrapa chłodnicy, smukłe reflektory LED i muskularne proporcje nadają mu charakterystyczny wygląd, który na pewno przyciągnie spojrzenia na drodze.

2025 Ford Mustang GTD zaprezentowany. Co za auto!
Ford Mustang GTD zaprezentowany. Co za auto!

Przeczytaj także: Audi RS6 performance czy RS7 performance? Nie wiem. Serio.

Najważniejsze informacje dotyczą jednak tego, co jest ukryte pod maską. Mustang GTD ma być napędzany przez zaawansowany silnik hybrydowy o wysokiej wydajności, łączący moc spalinowego silnika V8 z elektrycznym wsparciem. Szczegółowe dane techniczne nie zostały jeszcze ujawnione, ale oczekuje się, że połączenie tej technologii zapewni dynamiczne osiągi i efektywność paliwową, spełniając wymagania zarówno entuzjastów prędkości, jak i dbających o środowisko.

300 tys. za Mustanga? Trochę dużo…

Wnętrze nowego Mustanga GTD zostało utrzymane w duchu sportowego luksusu, łącząc materiały najwyższej jakości z nowoczesnymi technologiami. To ergonomiczne wnętrze ma zapewnić kierowcy komfort i pełną kontrolę nad pojazdem, jednocześnie oferując nowoczesne systemy multimedialne i bezpieczeństwa.

Premiera 2025 Ford Mustang GTD jest planowana na wiosnę przyszłego roku, co wywołuje jeszcze większe oczekiwania wśród entuzjastów motoryzacji na całym świecie. Cena? No tutaj mówimy już o ogromnej kwocie, ponieważ według informacji ma on kosztować 300 tysięcy dolarów i powstanie jedynie 2000 sztuk!

Źródło: Motortrend

Kategoria artykułu
Motoryzacja
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.