AC Milan vs RB Salzburg. Bezpośredni pojedynek o awans. Gdzie oglądać?

Zdecydowanie najważniejszym pojedynkiem ostatniej kolejki tegorocznej fazy grupowej Ligi Mistrzów jest pojedynek AC Milan vs RB Salzburg. Włoską i niemiecką drużynę w tabeli dzieli tylko jeden punkt. Kto awansuje do kolejnej rundy?

Bezpośrednie i decydujące o awansie spotkanie

Sytuacja w grupie E jest bardzo napięta dla dwóch drużyn. Chelsea Londyn jest już pewna awansu i z dorobkiem 10 punktów siedzi na fotelu lidera. Druga lokata zajmowana jest przez AC Milan, jednak po piętach włoskiego zespołu depcze RB Salzburg.

AC Milan vs RB Salzburg. Bezpośredni pojedynek o awans. Gdzie oglądać?_1
AC Milan vs RB Salzburg. Bezpośredni pojedynek o awans. Gdzie oglądać? Fot. AC Milan

Przeczytaj także: Czy Mick Schumacher znajdzie miejsce na sezon 2023 w F1?

Reklama

Rossoneri na swoim po pięciu kolejkach zgromadzili 7 punktów, natomiast drużyna z Salzburga ma o jedno oczko mniej. Pojedynek AC Milan vs RB Salzburg będzie więc bezpośrednim spotkaniem o awans do kolejnej fazy Ligi Mistrzów. Kto wygra to spotkanie i będzie grał w fazie pucharowej turnieju?

AC Milan vs RB Salzburg – gdzie oglądać spotkanie?

Zarówno kibice AC Milanu, jak i RB Salzburg nie będą mogli oglądać tego meczu spokojnie, ponieważ będzie to bezpośredni pojedynek o awans. Faworytem wydaje się drużyna z San Siro, która rozegra ten mecz na własnym stadionie, jednakże drużyny z Niemiec nie można lekceważyć.

AC Milan vs RB Salzburg. Bezpośredni pojedynek o awans. Gdzie oglądać?_1
AC Milan vs RB Salzburg. Bezpośredni pojedynek o awans. Gdzie oglądać? Fot. RB Salzburg

Z pewnością pojedynek AC Milan vs RB Lipsk przyniesie nam sporo emocji. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 21:00 i będzie transmitowane na kanale Polsat Sport Premium 1 oraz na platformie Polsat Box Go.

Zdjęcia: AC Milan/ RB Salzburg

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama