Acer wprowadza nowe laptopy biznesowe TravelMate

Acer wprowadza nowe laptopy biznesowe TravelMate

Acer wprowadza nowe laptopy biznesowe TravelMate

Acer zaprezentował nowe laptopy biznesowe TravelMate. Oprócz nowych parametrów mamy również dość wysokie… ceny.

Zanim jednak porozmawiamy o pieniądzach, sprawdźmy, co oferują nowe laptopy biznesowe TravelMate. Przede wszystkim mają cechować się cichymi klawiszami, większymi niż w poprzedniej edycji panelami dotykowymi oraz solidnymi obudowami. Co ciekawe, konstrukcja modeli TravelMate P4, TravelMate Spin P4 oraz TravelMate P2 jest tak zaprojektowana, by spełniać wymogi normy MIL-STD 810H. To oznacza, że nie musimy martwić się upadkami, wilgocią lub zalaniem wodą.

Acer wprowadza nowe laptopy biznesowe TravelMate

Acer wprowadza laptopy biznesowe TravelMate

Każdy z modeli został wyposażony w kartę sieciową łączącą się z siecią za pomocą Wi-Fi 6. Opcjonalnie, możliwa jest również obsługa standardu LTE. Co jeszcze? Na przykład kamera na podczerwień oraz czytnik linii papilarnych, a więc możliwość logowania do systemu za pomocą Windows Hello. Producent zastosował również specjalną zaślepkę kamery, abyśmy mogli czuć się bezpiecznie.

Komputery Acer, w zależności od wariantu, mogą posiadać procesory Intel Core i7 vPro 12-generacji lub AMD Ryzen 7 PRO. Nowe laptopy biznesowe TravelMate wyposażono w wyświetlacz IPS WUXGA (1920 x 1200 pikseli). Co ciekawe, producent wykorzystał w przypadku tych modeli nawet 37,7 % plastiku pochodzącego z recyklingu. Z kolei opakowanie w stu procentach pochodzi z recyklingu. To nie jedyna seria marki Acer, która cechuje się ochroną środowiska. Pisałem już o tym na łamach naszego portalu VeganStyle.pl.

Acer wprowadza nowe laptopy biznesowe TravelMate.

Dostępność i cena

Na chwilę obecną poznaliśmy ceny w Euro. Najtańszy model z 16-calowym ekranem i procesorem AMD wyceniono na 949 Euro. Sprzęt będzie dostępny w sierpniu tego roku.

Exit mobile version