Connect
To Top

Adam Kornacki ambasadorem Casio Edifice

Casio to marka, która od wielu lat doceniana jest przez klientów na całym świecie. Firma oferuje nowoczesne zegarki, dostosowując swoje produkty do rosnących wymagań klientów. Odpowiedzią na nawet największe potrzeby użytkowników jest seria Casio Edifice.

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Kolekcja ta kieruje się mottem „speed and inteligence” (prędkość i inteligencja) a inspiracją do jej powstania były ekstremalne sporty motorowe. Firma Casio wykonała zadanie wzorowo tworząc doskonałą paletę produktów. Ambasadorem marki Casio Edifice został Adam Kornacki – ucieleśnienie motta – osoba niezwykle szybka i nieprzeciętnie inteligentna. W doskonały sposób łączy on wykształcenie dziennikarskie z pasją do szybkich pojazdów. Kierowca wyścigowy, dziennikarz motoryzacyjny – człowiek sukcesu, który skutecznie realizuje wyznaczone cele.

Przymioty Adama Kornackiego ściśle korespondują z dążeniami Casio oraz serią zegarków Casio Edifice, dlatego też wybór ambasadora jest w pełni zgodny z filozofią firmy oraz jakością produktów.

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Fashion

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media