82
Views

A jednak, podczas HIGH League 3 zobaczymy walkę Alan Kwieciński vs Dawid Załęcki, która odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Kwieciński, znany między innymi z Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy zawalczy z 45-letnim Dawidem Załęckim, ojcem Denisa Załęckiego. Kim jest “Crazy”? To “świeżak” w przypadku walk, powiedzmy, zawodowych, aczkolwiek ma już doświadczenie w walkach jako “streetfighter”. Z kolei Alan co chwilę zmienia federacje, w której walczy. Ostatnio podczas Fame MMA nie udało mu się wygrać z Mateuszem Murańskim. Tym razem zobaczymy go na gali organizowanej przez Malika Montanę.

Dlaczego odbędzie się taka walka? Cóż, wszystko zaczęło się na konferencji przed nadchodzącą galą. Kwieciński wkroczył na scenę aby skonfrontować się z Załęckim. Z kolei Załęcki próbował go uspokoić, przez co doszło do konfliktu pomiędzy nimi. Efekt? Walka, o której właśnie piszę.

Alan Kwieciński vs Dawid Załęcki na HIGH League 3
Alan Kwieciński vs Dawid Załęcki na HIGH League 3

Alan Kwieciński vs Dawid Załęcki na HIGH League 3

Już za piętnaście dni, czwartego czerwca startuje kolejna gala HIGH League. Na Ergo Arena pojawi się wielu znanych influencerów. Mowa między innymi o Robercie Orzechowskim, Anieli Bogusz czy Robercie Burneika. Walka pomiędzy Alanem a Dawidem ma odbyć się na zasadach K-1 na małych rękawicach jako trzyrundowy extrafight. Co ciekawe, na gali w Ergo Arenie zawalczy również syn Dawida Załęckiego – Denis. Zmierzy się z Mateuszem Kubiszynem.

Warto przypomnieć, że kobiety, a więc Aniela “Lil Masti” Bogusz i Zusje Astafiewa będą walczyć na zasadach tzw. boksu birmańskiego. Krótko mówiąc, będzie to brutalny pojedynek, bowiem możliwe są również uderzenia głową.

Karta walk

  • Alberto Simao vs Marcin Dubiel
  • Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
  • Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa
  • Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
  • Ewa “Kleo” Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
  • Extrafight K-1: Alan “Alanik” Kwieciński vs Dawid “Crazy” Załęcki
  • Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
  • Mateusz “Tarzan” Leśniak vs Paweł “Scarface” Bomba
  • Przemysław “Kolar” Kolarczyk vs Alan “Alan Człowieku” Godziński
Kategoria artykułu
Sport
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.