113
Views

Urządzenia typu wearables pomagają nam w codziennym życiu, sprawiając, że korzystanie z telefonu jest bardziej komfortowe. Przykładają się również do lepszego monitorowania naszego treningu, a co za tym idzie zdrowia. Amazfit, jedna z topowych marek na rynku urządzeń noszonych przedstawiła trzy nowe inteligentne zegarki.

Amazfit przedstawia nowe zegarki z serii GTR i GTS

Produkty marki Amazfit od zawsze nastawione były na uczynienie życia użytkowników wygodniejszym, dlatego też nowa seria zegarków jest jeszcze lżejsza i praktyczniejsza. Amazifit GTR 3 Pro, GTR 3 i GTS 3 posiadają szereg nowoczesnych funkcji zdrowotnych oraz fitness, które z pewnością docenią osoby aktywne fizycznie. Wszystko to zostało zamknięte w stylowej obudowie. Na pokładzie znalazł się także nowy system Zepp OS.

Przeczytaj także: Ogromny smartwatch dla każdego

Zaprojektowany specjalnie dla smartwatchy system Zepp OS, który znalazł się w nowych zegarkach Amazfit, pozwala na bardziej wydajną prace na baterii. Oprogramowanie jest kompatybilne zarówno z systemem Apple iOS, jak i Google Android. Bez problemu współpracuje także platformami zdrowotnymi Apple Healt, Google Fit i aplikacjami Strava, Relive, Runkeeper i Training Peaks.

System pozwala na dużą personalizację, ponieważ oferuje ponad 150 tarcz zegarka i wyświetlacz always on display. W zegarku znajdziemy całodobowe zarządzania zdrowiem. Jest też intuicyjna obsługa, łatwy pomiar zdrowia, monitorowanie snu z podziałem na fazy, bardzo dokładny i szybki GPS, czy dużo innych przydatnych funkcji.

amazfit
Amazfit prezentuje nową linię inteligentych zegarków!

Nowe modele inteligentnych zegarków Amazfit

Amazfit GTR 3 Pro to najbardziej zaawansowany zegarek z serii. Urządzenie z półki premium posiada 1,45-calowy ekran AMOLED ultra HD i rozdzielczości 331 ppi. Okrągły i duży ekran jest bardzo czytelny i oferuje wysoką częstotliwość odświeżania. Stosunek ekranu do obudowy wynosi aż 70,6%! Ten elegancko wyglądający zegarek wyposażono w szereg funkcji i trybów sportowych – w pamięci urządzenia znajduje się ich aż 150! Sterowanie funkcjami urządzenia obydwa się za pomocą specjalnej koronki. Bateria Amazfit GTR 3 Pro o pojemności 450 mAh pozwala na 12 dni pracy, a 2,3 GB wbudowanej pamięci pozwala na zgranie nawet 470 utworów.

Amazfit prezentuje nową linię inteligentych zegarków!
Zegarek Amazfit GTR 3 Pro.

Smartwatch Amazfit GTR 3 to nieco okrojona wersja modelu PRO. Obudowę zegarka wykonano ze stopu aluminium lotniczego, która z obrotową koronką sprawia, że zegarek prezentuje się niezwykle elegancko. 1,39-calowy, bezramkowy wyświetlacz AMOLED HD daje bardzo dobry wgląd na wszystkie nowoczesne funkcje zegarka. Co więcej, ekran jest lekko zakrzywiony, co przenosi się na komfortowe użytkowanie urządzenia. Zegarek wyposażono w baterię o pojemności 450 mAh, która pozwala na 21 dni bezustannej pracy.

Amazfit
Model GTR 3

Amazfit GTS 3 znacząco różni się od dwóch wyżej opisanych modeli. W jego przypadku mówimy o 1,75-calowym, kwadratowym ekranie Ultra HD AMOLED o rozdzielczości 341 ppi. Stosunek ekranu do obudowy wynosi tutaj aż 72,4%! W tym zegarku znajdziemy nieco mniejszą baterię, ponieważ akumulator ma tutaj pojemność 250 mAh. Pozwala to na korzystanie z zegarka przez 12 dni bez ładowania. Na obudowie znajdziemy obrotową koronkę i tak jak w przypadku powyższych modeli znajdziemy 150 trybów sportowych i automatyczne rozpoznawanie sportu.

Amazfit prezentuje nową linię inteligentych zegarków!
Zegarek GTS 3.

Zegarek Amazfit GTR 3 Pro wyceniono na 949 PLN, model GTR 3 na 699 PLN, a model GTS 3 na 749 PLN.

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.