83
Views

Wydaje się, że dziś każda sieć sklepów posiada swoją własną aplikację, w której możemy zbierać punkty i oferowane są nam ekskluzywne promocje. Sklep Biedronka uruchomił nową, oficjalną aplikację, która ma oferować zdecydowanie więcej niż jej poprzedniczka. Co oferuje aplikacja Biedronki?

Pierwsza aplikacja sklepu była najgorsza na rynku. To się zmieni!

Jeronimo Martins Polska, czyli właściciel sieci sklepów biedronka od dłuższego czasu pracował nad nową aplikacją na smartfony, ponieważ stara aplikacja Biedronki pozostawiała wiele do życzenia. Poprzednia appka, czyli Twoja Biedronka nie otrzymywała pozytywnych opinii od użytkowników, ponieważ jej ocena w sklepie App Store to zaledwie 1,4/5, a w przypadku Sklepu Play było to tylko 2,4/5. Po ocenach można stwierdzić, że świeży start był naprawdę potrzebny.

aplikacja biedronki biedronka

Przeczytaj także: Uber eats zacznie wykorzystywać roboty do dostarczania zamówień

Słaby i przestarzały wygląd, niezbyt przyjazny i zacinający się interfejs i praktycznie żadnych korzyści z aplikacji – to właśnie pod tym względem aplikacja Biedronki mocno odstawała od swojej konkurencji. Dlatego też Jeronimo Martins Polska zdecydowało się na stworzenie zupełnie nowego oprogramowania, z którego użytkownicy będą korzystać zdecydowanie częściej.

Nowa aplikacja Biedronki będzie bardzo rozbudowana

Nowa aplikacja nazywa się po prostu “Biedronka” i jest dostępna na razie na telefony z systemem Google Android. Obecnie można ją jedynie pobrać, jednak aplikacja Biedronki nie oferuje jeszcze żadnej funkcjonalności. Niemniej jednak wiemy już, czego możemy oczekiwać po nowym oprogramowaniu najpopularniejszej sieci marketów w Polsce. Logowanie do aplikacji ma odbywać się przy pomocy naszego numeru telefonu, który podpięty jest pod kartę “Moja Biedronka”. Obecnie z tego przywileju mogą na razie korzystać jedynie pracownicy sklepu. Wkrótce powinno się to zmienić.

Problemy techniczne nie przeszkadzają jednak w zobaczeniu, co tak naprawdę z najdziemy w aplikacji Biedronki. Poprzednik wygląda przy nowej appce bardzo blado. W aplikacji znajdziemy dostęp do wirtualnej karty “Moja Biedronka” i bardzo ciekawą opcję, jaką jest Shakeomat. Funkcja ta, po potrząśnięciu telefonem, losuje dla nas specjalną promocyjną ofertę. Zakładka “Oferty dla Ciebie” zaoferuje nam spersonalizowane propozycje. Oczywiście znajdziemy tutaj opcję “Gazetki promocyjne” oraz “Oferty wybrane dla Ciebie z gazetki”, która jest połączeniem dwóch poprzednio opisanych funkcji.

Bardzo przydatną funkcją będzie opcja “Skaner cen i dostępność produktów”, dzięki której za pomocą smartfona otrzymamy nie tylko cenę produktu, ale także stan w sklepach. Koniec z bieganiem po sklepie w poszukiwaniach czytnika. Aplikacja Biedronki zaoferuje także historię transakcji i szybką płatność telefonem, czyli płatność BLIKiem, bez konieczności wpisywania kodu. Aby korzystać z tej funkcji, potrzebny jest nam jednak wspierany przez system telefon. Ostatnimi funkcjami jest “Mój sklep” oraz “Obsługa klienta”. Pierwsza z nich wyświetla informacje o sklepie, który najczęściej odwiedzamy, a druga przyda się podczas złożenia reklamacji lub wyjaśnienia jakichkolwiek wątpliwości.

Na papierze wygląda to bardzo dobrze, ale jak będzie w praktyce?

Źródło: Biedronka

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.