83
Views

Z każdym dniem na temat iPhone 13 pojawia się coraz więcej informacji. Nic dziwnego, ponieważ premiera nowego smartfona Apple zbliża się do nas wielkimi krokami. Najnowsze przecieki sugerują, że gigant z Cupertino będzie chciał powiększyć gamę kolorów, w których dostępny będzie nowy smartfon.

Apple wykonało duży krok w przód, jeśli chodzi o premierę nowego smartfona

iPhone 13 to smartfon, który zadebiutuje za kilka miesięcy. Według zapowiedzi smartfon zostanie pokazany we wrześniu. Prace nad smartfonem trwają, a coraz to nowsze przecieki ujawniają kolejne elementy specyfikacji urządzenia. Okazuje się, że Apple podjęło już poważne kroki odnośnie do premiery nowego telefonu. Amerykański gigant złożył wniosek do Euroazjatyckiej Komisji Gospodarczej, który umożliwi sprzedaż nowej serii iPhone na terenie Unii Europejskiej.

Przeczytaj także: iPhone 13 z większą baterią? Na to wygląda!

W sieci pojawiły się informacje, że wniosek złożony do urzędu obejmuje modele A2628, A2630, A2634, A2635, A2640, A2643 i A2645. Nazwy modeli zostały już zarezerwowane i przypisane do modeli iPhone 13 mini, 13, 13 Pro i 13 Pro Max.

iPhone 13 i 13 Mini będą dostępne w zupełnie nowym kolorze

Apple nigdy nie słynęło z odważnych kolorystyk, jeśli chodzi o swoje produkty. Ostatnim “kolorowym” iPhone był model 5c, który dostępny był w kolorze jaskrawej zieleni, żółtym, niebieskim, białym i różowym. Wydaje się jednak, że Apple powoli otwiera się na nowe warianty kolorystyczne. Przecież nie tak dawno zaprezentowano nowe modele komputerów iMac, które dostępne są m.in. w kolorze zielonym, różowym czy pomarańczowym. To samo tyczy się iPhone 12, którego można kupić w filetowym kolorze.

Najnowsze informacje mówią, że zarówno model iPhone 13, jak i 13 Mini będzie dostępny w kolorze różu. Będzie to wersja kolorystyczna dostępna już w dni premiery. Kolor ten z pewnością przypadnie do gustu żeńskiemu gronu odbiorców. Jak wam się podoba nowy kolor?

iPhone 13
Trzynastka ma być dostępna w różowym kolorze. Źródło zdjęcia: MobileSyrup.
Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.