Connect
To Top

Apple iPhone 8 z fabryczną wadą. Rusza program darmowej naprawy

Jeśli jesteś posiadaczem smartfona Apple iPhone 8 sprawdź, czy twój telefon nie ma fabrycznej wady. Mowa o wadliwej płycie głównej, która może restartować telefon, zamrażać ekran, bądź też wyłączać urządzenie.

Z racji wykrycia usterki Apple iPhone 8 zostanie naprawiony za darmo

Producent smartfonu gwarantuje darmowe usunięcie usterki związanej z płytą główną. Wystarczy, że w przeciągu trzech lat od zakupu Apple iPhone 8 zgłosimy się do firmy, a zapewne otrzymamy nowy smartfon. Tak bowiem najczęściej postępuje producent w przypadku napraw gwarancyjnych, czego sam doświadczyłem kilkukrotnie. Warto jednak pamiętać o bardzo ważnej kwestii. Jeśli oddacie smartfon, który będzie miał uszkodzenia uniemożliwiające wykonanie naprawy, czyli przykładowo popękany ekran możecie być skazani na dodatkowe koszty związane z przywróceniem usterki do stanu fabrycznego. 

 

Czy mój iPhone 8 ma uszkodzenie fabryczne?

Przede wszystkim problem ten nie dotyczy wszystkich smartfonów, a jedynie wybranej grupy. Konkretnie chodzi tu o modele sprzedane od września 2017 do marca 2018. Większość z Was czytających ten tekst i obawiających się o stan iPhone 8 zakupiło swoje smartfony w Polsce, prawda? Nie musicie się więc martwić, ponieważ chodzi o modele sprzedawane w Australii, Chinach, Hong Kongu, Indiach, Japonii, Nowej Zelandii i Stanach Zjednoczonych. 

Jak sprawdzić, czy Apple iPhone 8, którego posiadacie ma wadę fabryczną? Wystarczy odwiedzić stronę producenta i tam wpisać numer seryjny Waszego telefonu. Wszystko szybko się wyjaśni. Pamiętajcie, że przed jakimikolwiek naprawami przygotujcie sobie kopię zapasową. W przypadku urządzeń Apple tworzymy ją za pomocą iTunes. 

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media